Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P10

С тоя 369, еваси как лети телефонът...

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Вярно е. И ако не се ползва лицевото отключване и батерията е ОК. 
А даже не съм правил ресет след ъпдейта до 8-цата. Мързи ме.  Big Grin
Цитирай

И при мен върви повече от страхотно, като изключим батерията... Едва един ден ми издържа с умерено ползване.

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Колеги, как работи покет мода при вас?
От последният ъпдейт насам доста често взе да затвяря и отговаря със смс на входящите повиквания, само когато е в джоба на дънките.

Също така, забелязах, че вече разпознава charging, fast charging и super charging, в зависимост от зарядното към което го включиш.


edit: явно функцията от картинката ми трябва, но я няма [Изображение: 343b7d1408c9ad223460308433d79ebe.jpg]
Цитирай

Здравейте, купих си Р 10 / до сега бях със Самсунг/  и имам няколко въпроса . Нужно ли е да правя всички системни актуализации , и ако не - как да  отсея важните от ненужните . Сега направих VTR-L09 8.0.0.369 ( C432) . Отне ми 15 мин , но тази лицева идентификация не ми е нужна . сега съм на етап "през нощта"  "актуализиране " . Мога ли да деактивирам тази актуализация. И как да настроя телефона си да се актуализира само през  wi-fi. Извинявам се за елементарните въпроси .
Цитирай

Аз май след ъпейта имам проблем с батерията. Като взех телефона преди 3-4 месеца нямаше проблем, можеше и два дена малко на зор да изкара. Правих най-редовно по 4 часа екран и оставах на 20-30%. След последния ъпдейт 8.0.0.369 C432 или преди това едвам правя по 3-4часа на ден.
Постоянно включени 4г, wif, location, Bluetooth за колата (10-20)мин на ден. Не ползвам функцията да се събужда и face unlock.
От снимките, които прилагам са ползвани 2 часа и 30мин, от които 40мин гледане видео на нисък контраст, просто беше тъмно и нямаше нужда.
Не ползвам никакви софтуери за заспиване, всичко без gmail, viber, messenger, clock са настроени да "замръзнат" след като изключа екрана.
Прилагам снимки

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Много интересно
Аз ползвам 1 камара апове, включително и тези които си изброил и нямам проблем с батерията, а след последния ъпдейт е даже по-добре. В смисъл тя пак си е трагична, но сега мааалко повече изкарва. Линка със снимките не работи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на russy за това мнение:
  • _VicTor4o_
Цитирай

Привет колеги,

Тези са удобрени от няколко дни. Някой успя ли да ъпгрейдне?

При мен по познатите ff методи не се появява в ъпдейтера на телефона. [Изображение: 97365f060b55068b079efce2ac6b5b30.jpg]
Цитирай

При всички ни е така. Даже го коментирахме в темата за р10 про. Явно след последния ъпдейт фф не бачка. Ще почакаме още малко.
[-] 1 потребител изказва благодарност на skiman за това мнение:
  • pocko
Цитирай

Току що дойде ъпдейт B370 по OTA . [Изображение: 961b79b498df4a888c78d0d6557451d0.jpg]

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

за L29 - другия месец
Цитирай

за L29 дойде днес!
Цитирай

radiboi сигорен ли си?
Цитирай

(2018-06-23, 13:03:39)traca9 написа:  radiboi сигорен ли си?

Да!
Преди около 5 часа го ъпдейтнах.
Цитирай

(2018-06-23, 18:40:14)radiboi написа:  Да!
Преди около 5 часа го ъпдейтнах.
Здравейте.
И при мен /L29/ официално дойде /А1/ и се инсталира безпроблемно. Не зная, какво прави, но ми освободи още малко памет.
Цитирай

Здравейте и от мен!
Току що ъпдейтнах L29  до 370 официално. След инсталацията имам 2% повече свободна памет. Да видим как ше се държи батерията?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Интересно,какви са промените с тази актуализация.
Цитирай

Нищо особено"Интегрира корекциите за сигурност на Google от юни 2018г. за подобрена сигурност на системата."

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Колега това черното как си го постигнал в лънчера с допълнителна тема или от настройките? L29 -  8.0.0.369

Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Huawei P30 Pro Smile
Цитирай

(2018-06-19, 11:22:04)russy написа:  Много интересно
Аз ползвам 1 камара апове, включително и тези  които си изброил и нямам проблем с батерията, а след последния ъпдейт е даже по-добре. В смисъл тя пак си е трагична, но сега мааалко повече изкарва. Линка със снимките не работи.

Не знаем и аз се чудя вече защо така, някои дни е направо трагично  2 часа екран и оставам на 30%
https://www.dropbox.com/s/hb4c1u7vb0lk4v...9.jpg?dl=0
И
https://www.dropbox.com/s/3enw69pr239tew...9.jpg?dl=0

Ако го заредя на 100% и го оставя без зарядно през нощта сутринта съм на 96-97%, 98 също съм виждал.

Преди ъпдейта го зареждах от 20-25% с бързото зарядно и за 30на мин става на 75% някъде и вечер имам към 30% остатък, сега е почти невъзможно.
Това постоянно wifi може ли да има връзка?

Отделно откакто ми смениха дисплея с по-слабо светещ... не знам дали от него не идва това харчене.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Според мене някое приложение ти върви на заден фон . Аз ползвам над 40 приложения . Вечер го оставам на 100 % и сутрин го намирам пак на 100 . И със включен wi-fi и без него . Тествал съм го .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Acr (call rec), clock (аларма), gmail, Google play services (четох, че трябвало да остане включен), messenger, telegram, viber са разрешени от settings - battery - launch.

Пробвал съм да премахна google play services, ACR, clock съм ги спирал (force stop) като процеси за няколко дена и пак същата работа.
Сега ще тествам два-три дена без location.

Чудя се ако направя бекъп, пълен ресет и после пълно възстановяване дали ще има ефект?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

След като си ъпдейтнал не си ли правил фактори ресет ? Няма значение дали е било от нугът на орео или от орео на орео . Задължително бекъп и фактори ресет !

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Не, не съм. След като ми смениха дисплея той дойде с нов софтуер. Минах през менюто и направих factory (не през recovery а от менюто).
Следващият ъпдейт беше малък и там не съм ресетвал. Уикенда може би ще направя бекъп и пълен ресет (erecovery).
Отделно четох да пробвам батерията да падне до 0% толкова, че да не може телефона да се включи. После да я зареда до 100% без да включвам телефона,
махам зарядното, ползвам телефона, пада до 0% и после пак зареждам до 100.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Това последното е най добре да направиш.

Днес ми дойе и на мен ОТА 370.
Явно ФФ вече не работи. ЩЕ го трия. Не обичам да държа ненужни приложения :-)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)