Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P10

И аз направих всичко и пак нищо. Чакането продължава

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk

LG G3 32GB
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,
имам следното питане. След ъпгрейда към PIE забелязвам, че WIFI връзката се разкача след известно време,  когато телефона се заключи. Не мога да открия настройка за постоянно включена безжична връзка. Идеи??
Цитирай

9ката дойде и за едносимовите p10 plus

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk

LG G3 32GB
Цитирай

Само на мен ли ми липсва стабилизация на видеото след ъпдейта  Sad
Цитирай

(2019-04-19, 16:25:27)topelevens написа:  Само на мен ли ми липсва стабилизация на видеото след ъпдейта  Sad

Между другото не. В XDA доста хора се оплакват. До колкото разбрах (не съм на Pie и затова не съм се задълбочил много...) самата опция я няма. Някои хора са говорили със Support на Huawei и те са споменали, че планират да го оправят в бъдещ ъпдейт. 

Ето и темата: https://forum.xda-developers.com/p10/hel...r-t3916870

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

(2019-04-19, 16:25:27)topelevens написа:  Само на мен ли ми липсва стабилизация на видеото след ъпдейта  Sad

При мен пък самото видео е само със стабилизация и много ме дразни да снимам видеа по този начин.. Търсех къде ли не опция да я махна, ама няма, явно са я забравили от Huawei...

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

И аз се ъпдейтнах до Андроид 9 и EMUI 9.0.1 . Две неща ми направиха впечатление: в режим на снимане вече няма опция да си избираш с коя камера да снимаш, как може да си включиш на широкоъгълната или пък да си ползва 2 пъти оптичния зум, никак не ми е ясно... Има там едни индикатори за приближение 1х, 3х и т.н., но това дигитален зум.
Другото крайно неприятно нещо е, че като си отворя галерията, вече от албумите и снимките на СД картата няма и следа... Картата се отваря през файловия браузър, но галерията не я вижда. Някой ако може да ми каже нещо по тези въпроси, ще съм много благодарен.

HTC Desire C -> Z1 Compact Lime
Цитирай

Преди малко получих 9.0.185 /С432Е1R1P9/.
Цитирай

(2019-05-23, 18:48:34)Monyo Monev написа:  Преди малко получих 9.0.185 /С432Е1R1P9/.

На кой оператор си? Аз съм на А1 и нямам още нищо.

The Truth is out there.
Цитирай

(2019-05-24, 08:29:58)Krisign написа:  На кой оператор си? Аз съм на А1 и нямам още нищо.

На А1 съм.
Цитирай

(2019-05-27, 16:51:29)Monyo Monev написа:  На А1 съм.

И аз съм на А1 и преди малко дойде и при мен.
Цитирай

Да,от вчера и при мен.

The Truth is out there.
Цитирай

Здравейте!
Преди час ъпдейтнах на EMUI
 9.0.1 и батерията ми полетя стремглаво надолу. 25 процента вече заминаха, което не е нормално или поне не беше така до преди ъпдейта. Някой с подобен проблем?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

При мен за една нощ от 00:00 до 07:30 пада от 100% на 70% преди не беше така нещо не е наред ми се струва....!

Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз нямам проблеми с последните 2 ъпдейта. От 00;00 до 06;15 пада с 4-6% батерията, колкото си беше и преди, че сега съм с 2 сим. Може да ви трябва някой рестарт, или някое приложение не се разбира добре с андро 9

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

А9.1 ще има ли за двусимовите p10
Цитирай

(2019-08-06, 19:32:08)keivin__2 написа:  А9.1 ще има ли за двусимовите p10
 Да за плюс версията вече я пуснаха.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Хора с последния ъпдейт съм, обръщам внимание,че мениджъра е изменен отпреди .. не знам дали има нещо общо, но от 1 седмица много ми налагва телефона... Уж оптимизирам и пак .. Също така забелязвам,че и камерата нещо се мотка със снимането.
Цитирай

Аз проблеми с камерата нямам на 9.1

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id...70250x.jpg


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Здравейте, ОТА ли получихте ъпдейта, питам защото за съм към Vivacom и още няма?
Цитирай

Дааа ота е
Цитирай

Тъкмо актуализирах до 9.1. На пръв поглед не виждам съществена промяна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)