Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P10

Най-после се получи с FF след 3 неуспешни опита все изписваше : "Неуспешно удостоверяване на иснталационния пакет. Този пакер е неупълмощен и ще бъде изтрит. Моля изтеглете и истълирайте упълномощеб инсталационен пакет. "
Сега пак Изтегли 162 и веднага след това 171. Не знам каква е причината толкова пъти да не стане а накрая да приеме ъпдейта.

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
Аксесоари

Аз на този FF, имам само б162, нямам б171, защо?

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

На мене във FF ми показва B175 наличен а не B171 с който съм сега . Някой случайно да го е слагал ? Пише , че не е одобрен за инсталиране все още !

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Здравейте, ъпдейтнах до B164 през FF (реших да го пробвам), но не съм сигурен дали се получи. След като изтеглих всичко и телефонът се рестартира, за да инсталира файловете ми изписа, че инсталацията не е успешна. Включих телефонът и отидох да чекна с каква версия съм в момента и пишеше, че съм с B164. Сега съм леко объркан, с нея ли съм или не? При положение, че изпиза, че инсталацията не е успешна, та какво да правя сега?

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

(2017-10-26, 22:11:22)Android_big.fan написа:  Здравейте, ъпдейтнах до B164 през FF (реших да го пробвам), но не съм сигурен дали се получи. След като изтеглих всичко и телефонът се рестартира, за да инсталира файловете ми изписа, че инсталацията не е успешна. Включих телефонът и отидох да чекна с каква версия съм в момента и пишеше, че съм с B164. Сега съм леко объркан, с нея ли съм или не? При положение, че изпиза, че инсталацията не е успешна, та какво да правя сега?

И при мене така стана. Ресетнах телефона и инсталирах Б171 по ОТА и пак ресет на телефона.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

При мен Б171 все още няма във FFдъра. За това сложих б164. В момента пробвам пак и ще пиша дали се е получило този път. Надявам се да стане без проблем.

ООО! Връщам си думите назад! След като бъгна инсталацията на B164, пробвах пак и се получи. / Трябваше да спра проксито /. НО, не това е важното!
Важното е, че след като сложих B164, веднага ми излезе, че имам налична и B171! Изтрих FF-то и всичко свързано с него, за да съм сигурен, че версията си идва от телефонът, а не от FF-то и така се оказа! B171 си дойде по нормалния начин, след като сложих B164. A, бях запецнал на B151... Big Grin

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Здравейте! Бях с B151 още от лятото, така и не идваше актуализация. Вчера започнах ъпдейт до B164  през FF, след като се изтегли и мина проверка, тел. се рестартира и започна инсталация. На 8 % даде грешка. След като зареди телефона видях, че въпреки грешката си показва B164. МАХНАХ проксито и веднага се показа B171 . Изтегли се и се инсталира нормално. За сега всичко е ОК. VTR-L29 от Мтел.

Huawei P10 VTR-L29 Black
Цитирай

Да и при мен така стана и аз съм със същия модел от Мтел.

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Здравейте и от мен,
Прикачвам скрийн с цел разяснение защо не ми идва ъпдейта ? Тела е купуван от Виваком, август месец.

https://imgur.com/a/neeNO
Цитирай

Здравей,
И моя е вивакомски, но се ъпдейтва нормално.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2017-11-08, 11:24:27)_VicTor4o_ написа:  Здравейте и от мен,
Прикачвам скрийн с цел разяснение защо не ми идва ъпдейта ? Тела е купуван от Виваком, август месец.

https://imgur.com/a/neeNO

И моят е двусимов и е на 151. И не ми идват ъпдейти.
Цитирай

Има една тайна в разгадаването на проблема, тя се нарича "погледни предните постове, прочети ги, и с малко желание изпълни стъпките". В противен случай страница след страница си пишем и казваме едни и същи неща, а по-голям ефект няма, няма и развитие на темата.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

@bitmad, въпроса ми беше: на какво се дължи и евентуално обяснение Wink В предишните постове се говори единствено за рутване, за FF-който не ми вдъхва доверие, кой с каква версия бил, кой какво объркал и как да го оправи,защото не знае къде и как да пипа ! Така, че ако можеш да обясниш-обясни ! Wink
Цитирай

FF съм го ползвал на 3 телефона.... не-4, и проблеми не е давал. Евентуално обяснение за липсата на ъпдейти може да е леко бъгче в приложението за ъпдейти. Би могло да се чистят данните му и да се оправи, но повече от полвината юзъри(гадая) на нашата китайска марка използват посочения инструмент.

ПП: може би няма ъпдейт, защото не си минал по посочените стъпки Smile

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

(2017-11-08, 20:21:28)_VicTor4o_ написа:  @bitmad, въпроса ми беше: на какво се дължи и евентуално обяснение Wink В предишните постове  се говори единствено за рутване, за FF-който не ми вдъхва доверие, кой с каква версия бил, кой какво объркал и как да го оправи,защото не знае къде и как да пипа ! Така, че ако можеш да обясниш-обясни ! Wink

Това мога да го обясня така - Да не си зареждам колата на бензиностанция, както би трябвало да бъде, а да и нося бензина с туби, престояли на лунна свтлина и донесени от 20г девственица. Иначе нямам шанс някога да зареждам отново на бензиностанция.

(2017-11-08, 17:40:07)bitmad написа:  Има една тайна в разгадаването на проблема, тя се нарича "погледни предните постове, прочети ги, и с малко желание изпълни стъпките". В противен случай страница след страница си пишем и казваме едни и същи неща, а по-голям ефект няма, няма и развитие на темата.

Горното се отнася за тоя цитат.
Цитирай

(2017-11-08, 20:21:28)_VicTor4o_ написа:  @bitmad, въпроса ми беше: на какво се дължи и евентуално обяснение Wink В предишните постове  се говори единствено за рутване, за FF-който не ми вдъхва доверие, кой с каква версия бил, кой какво объркал и как да го оправи,защото не знае къде и как да пипа ! Така, че ако можеш да обясниш-обясни ! Wink

В предишните постове , не се говори единствено за рутване а за това как да си решиш проблема с упдейта който не пристига. Аз също не  бях правил такув упдейт но благодарение на хората писали по-нагоре в постовете си реших проблема. Едва ли някой ще може да ти обясни защо не  идва актуализация. Щом не ти вдъхва доверие FF стой и си чакай може би след 1-2 години ще имаш  актуализиране.

Huawei P10 VTR-L29 Black
Цитирай

Вижте моят коментар. И аз бях много против FF, но всъщност е много приятно и лесно! След като ъпдейтнах с него 1 версия, след това всичко започна нормално да си идва без нуждата на FF! Няма никакъв проблем да го ползвате, всичко е проверено от huawei, дори те са го качили клипчето в каналът си в ютуб.

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Да, не сме с ябълки и ъпдейтите са трудни за разгадаване кога и как ще пристигнат. Но все пак сме дали около 30% по-малко пари за топ устройство, а за сметка на това нямаме каквито и да е дефекти( особено в първите партиди). Нека се радваме на десетките си, може да не са най-добрите на пазара, но вероятно са най-здравите.
Като се замисля, ползвал съм самсунг и лг преди това, всеки път съм си слагал актуализацийте ръчно и проблеми до сега не съм срещал. Тук тази операция е толкова лесна и проста, че съм нетърпелив да сложа 8-цата.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

И аз сложих FF и инсталирах през него 171
Цитирай

С FF може ли да се инсталират неудобрените 175 или 179?

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай

Не, не може.
Цитирай

B175 за l09 през FF одобрен за инсталация. За сега не намирам някаква разлика от B171.                                                      
Цитирай

[attachment=18758 написа:rapo72 pid='1435605' dateline='1510939365']B175 за l09 през FF одобрен за инсталация. За сега не намирам някаква разлика от B171.                                                  

B179 също е одобрен.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Днес гледам във фф нова версия - B201 . Според мене това е орео ( от 179 на 201 ) е голям скок . Проблемат е , пе не е одобрен за инсталация ... При мене 175 е одобрен , но 179 не е . С L09 съм .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Из нетя го водят, че е все още Нуга.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)