Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ремонт на дъно?
#1

Някой знае ли или да е чувал за майстор или сервиз където да поправят дъната на Nexus 5?
В къщи имам 2 телефона и три дъна за ремонт. Две от тях са с bootloop на Google, а на третото от екрана светка само подсветката. Иска ми се ако мога да вдигна поне един от тях. Помагайте или дайте идеи!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробва ли да го преинсталираш?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#3

(2017-04-25, 06:52:24)piero1 написа:  Някой знае ли или да е чувал за майстор или сервиз където да поправят дъната на Nexus 5?
В къщи имам 2 телефона и три дъна за ремонт. Две от тях са с bootloop на Google, а на третото от екрана светка само подсветката. Иска ми се ако мога да вдигна поне един от тях. Помагайте или дайте идеи!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Дай да се разберем за един дисплей,ако не го ползваш.

Изпратено от моят Nexus 5 с помощта на Tapatalk

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай
#4

А не, намерих си 2 дъна и сега всичко бачка, но имам и 2 за правене!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай
#5

Ако си пробвал със софтуерните преинсталации, провери да не са заклещени power бутоните. До колкото съм чел при Нексус 5, това е единственият хардуерен проблем причиняващ bootloop.
За Нексуса със червения диод, най-вероятно батерията  е останала без заряд. Не съм сигурен обаче, дали обикновено зареждане за повече време ще свърши работа, или ще се наложи да се вкара ток директно към батерията. Не обърнах внимание, че става въпрос за трето дъно.  Visslar

ZTE BLADE with CyanogenMod 11.0(4.4.2)
Цитирай
#6

Не е от бутоните, за съжаление, знам го и този проблем, самите дъна са. Първото беше софтуера, после бутоните, но нищо не помага, заспиват на Google и до там, някой път успяват да прескочат и да заредят, но щом ги натоваря малко до там , всичко заспива и пак на ново!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)