Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ремонт на дъно?

мнение 1 от piero1

Някой знае ли или да е чувал за майстор или сервиз където да поправят дъната на Nexus 5?
В къщи имам 2 телефона и три дъна за ремонт. Две от тях са с bootloop на Google, а на третото от екрана светка само подсветката. Иска ми се ако мога да вдигна поне един от тях. Помагайте или дайте идеи!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Nexus 5 D820 rooted!
Цитирай

мнение 2 от niki1999kir

Пробва ли да го преинсталираш?
iPhone 6S Space Grey 64GB 
Цитирай

мнение 3 от genttogsg

(25 Apr 2017, 07:52:24)piero1 написа: Някой знае ли или да е чувал за майстор или сервиз където да поправят дъната на Nexus 5?
В къщи имам 2 телефона и три дъна за ремонт. Две от тях са с bootloop на Google, а на третото от екрана светка само подсветката. Иска ми се ако мога да вдигна поне един от тях. Помагайте или дайте идеи!

Дай да се разберем за един дисплей,ако не го ползваш.

Изпратено от моят Nexus 5 с помощта на Tapatalk
Nexus 5
Цитирай

мнение 4 от piero1

А не, намерих си 2 дъна и сега всичко бачка, но имам и 2 за правене!

Nexus 5 D820 rooted!
Цитирай

мнение 5 от sashkyyy

Ако си пробвал със софтуерните преинсталации, провери да не са заклещени power бутоните. До колкото съм чел при Нексус 5, това е единственият хардуерен проблем причиняващ bootloop.
За Нексуса със червения диод, най-вероятно батерията  е останала без заряд. Не съм сигурен обаче, дали обикновено зареждане за повече време ще свърши работа, или ще се наложи да се вкара ток директно към батерията. Не обърнах внимание, че става въпрос за трето дъно.  Visslar
ZTE BLADE with CyanogenMod 11.0(4.4.2)
Цитирай

мнение 6 от piero1

Не е от бутоните, за съжаление, знам го и този проблем, самите дъна са. Първото беше софтуера, после бутоните, но нищо не помага, заспиват на Google и до там, някой път успяват да прескочат и да заредят, но щом ги натоваря малко до там , всичко заспива и пак на ново!

Nexus 5 D820 rooted!
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD