Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия P10
#76

@pocko, не препоръчвам да се ползва Battery Doctor за каквото и да е. За стойностен анализ само Wakelock Detector, може и GSam Battery Monitor.

 
Цитирай
Аксесоари
#77

За Gsam съм съгласен, Wakelock иска ROOT, Lite версията не е добра.
https://play.google.com/store/apps/detai....bbm&hl=bg

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#78

За GSam и аз съм съгласен, може да се грантне аксес през adb без рут, ще го пробвам днес. Като си гледам awake графиката съвпада с излизането за обяд и тръгването от работа към 6, има ли шанс вградения крачкомер да го прави това?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#79

Еее при мен си прави по 3 часа сот на мобилни данни, дисплея на 100% понеже съм цял ден на вън и стриймвам музика през BT към колонка.
Цитирай
#80

Този B162 ъпдейт нещо прецака времето оставащо на батерия ? ( примерно 15 часа left ) . Вадя го от зарядното и ми пише 10 часа left , след 5-6 часа съм на около 50-60% батерия и пак пише 10 часа , даже понякога се покачва ... Преди на B152 нямах такъв проблем и си показваше колко реално ще изкара горе-долу на стенд бай и т.н. . Направил съм фабрични настройки , но проблема остава !

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#81

Здравейте,

И аз като горд собственик на P10 ще споделя моите впечатления.
Батерията не е нищо особено(поне на моят телефон). Успява на кантар да изкара един ден(при интензивно ползване на мобилни данни или wi-fi). Нещото, което не ми харесва е, че телефона грее като котлон... От друга страна работи плавно, и според мен при натоварване с апликации като Viber, Whatsapp, Messanger, FB, Chrome, YouTube няма как да издрапа 2 дни с тази не особено голяма като капацитет батерия.
Цитирай
#82

Използвай телефона си без въпросните приложения и ще има известно подобрение като цяло в работата на устройството ти.

 
Цитирай
#83

Да кара на нокиа с фенерче направо ?
Цитирай
#84

(2017-08-25, 06:19:25)ronnie72 написа:  За Gsam съм съгласен, Wakelock иска ROOT, Lite версията не е добра.
https://play.google.com/store/apps/detai....bbm&hl=bg
Не виждам големи консуматори от допълнително инсталираните от мен. Maps-а буди телефона периодично, но не ми е ясно защо. Location history е изключено. Явно толкова си може телефона. [Изображение: b28e41e17d1d8c241b55860f7e899ce2.jpg][Изображение: 50a5c6957833bb55d861244168957ab3.jpg][Изображение: 9a32ec1686a25839a4be0066184c75fd.jpg]

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#85

Имам нещо, което държи телефонът ми постоянно буден и не влиза в спящ режим, процесора си върти .. Как да разбера от какво е ?


Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#86

@amateur, с приложение от темата.

 
Цитирай
#87

Gsam, да, но не ми показва нищо повече .. За още инфо иска Root[Изображение: 487c5047551b1fbf63fd6fc105d04154.jpg]

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#88

В домашни условия само на Wi-Fi[Изображение: d00d66184da4230a8201dc349c6326a5.jpg]

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#89

В домашни условия на wifi батерията кара повече а и gsm сигнала е постоянен няма смяна на клетките както когато си в движение така че аз лично спрях с тези експерименти за поставяне на рекорди. Нормалното ползване е когато си навън и си ползваш телефона без да се съобразяваш с нищо и без никакви енергоспестяващи режими
Цитирай
#90

Навън карам средно на 3ч и малки отгоре.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#91

(2017-09-15, 10:17:20)esil2 написа:  В домашни условия на wifi батерията кара повече а и gsm сигнала е постоянен няма смяна на клетките както когато си в движение така че аз лично спрях с тези експерименти за поставяне на рекорди. Нормалното ползване е когато си навън и си ползваш телефона без да се съобразяваш с нищо и без никакви енергоспестяващи режими

алелуя!
Цитирай
#92

Добър вечер. От 2 дни съм вече с Huawei p10 и искам да попитам следното. Днес сложих телефона на 10% да се зарежда и след 30 мин видях, че вече се е заредил на 60%. Да не би  да да съм включил бързо зареждане и ако да откъде се изключва или просто телефонът се зарежда за 1 час. Благодаря и се извинявам предварително за глупавия въпрос
Цитирай
#93

Не си включил нищо. Телефона си идва с тази екстра която всъщност зависи от зарядното. Оригиналното зарядно на този модел е "бързо". Ако желаеш по-бавно зареждане, трябва да ползваш друго зарядно на по-малко ампери.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#94

Благодаря за информацията Smile
Цитирай
#95

Здравейте, имам следния проблем със зареждането на телефона. Батерията се зарежда до 75% и след това прекратява зареждането. Телефона го взех преди 2 дни от мтел.
Цитирай
#96

Хм, странна работа. Ако си направил ъпдейт му върни фабрични настройки, ако не се оправи тогава - сервиз.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#97

Батерията пада ли бързо когато телефона се ползва с блутут устройства (например часовник, тонколона)?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#98

Някой има ли проблем с батерията когато падне под 10%, падне ли при мен телефона почти мигновенно се изключва. Понякога дори когато е примерно на 15-20% пак се случва същото и щом се изключи заряда пада на 1% и няма включване без зарядно. Някакви идеи и съвети?

Huawei P10 [Android OS 7.0]
Huawei P9 Lite [Android OS 6.0]
Samsung Galaxy S ІV White [Android OS 5.0.1]

HTC Desire X [Android OS 4.1.1]
Цитирай
#99

Нямам такива случаи. Даже днес го държах до 3% и тогава го включих в зарядното.
Цитирай

Привет и аз ще се включа. Като взех телефона преди 3-4 месеца нямаше проблем, можеше и два дена малко на зор да изкара. Правих най-редовно по 4 часа екран и оставах на 20-30%.
След последния ъпдейт 8.0.0.369 C432 или преди това едвам правя по 3-4часа на ден.
Постоянно включени 4г, wif, location, Bluetooth за колата (10-20)мин на ден.
Не ползвам функцията да се събужда и face unlock.
От снимките, които прилагам са ползвани 2 часа и 30мин, от които 40мин гледане видео на нисък контраст, просто беше тъмно и нямаше нужда.
Не ползвам никакви софтуери за заспиване, всичко без gmail, viber, messenger, clock са настроени да "замръзнат" след като изключа екрана.
Прилага снимки
Някакви идеи?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)