Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Google Play Store
#1

Значи като тръгна да свалям или актуализирам някое приложение от Google Play Store не ми го инсталира.
Примерно приложението е 100мб и го сваля 100мб/100мб следва инсталирането, но проблема е че не започва. Деинсталирах актуализациите на Google play store, пробвах с по-стара версия и след това си върнах най-новата. Чистих му кеша и пак същото.
   
*Преминах на Услуги за Google Play.
   
 Деинсталирах новата версия и минах на 10.2.98 и пак същото, но тук е особеното като изтрия от "УПРАВЛЕНИЕ НА СВОБОДНОТО МЯСТО (CLEAR ALL DATA и кеша) позволява да се инсталира приложението. 
   
Така съм си играл вчера за 30 приложения всяко по едно да натискам CLEAR ALL DATA, за да го инсталира. Преди не ми беше така пускам ги да си се актуализират и всичко си беше нормално. 

*телефона ми е рутнат

SONY Xperia M2 AQUA | 5.1.1 Lolipop
Цитирай
Аксесоари
#2

При недостиг на памет е така, но имай предвид, че ако имаш (примерно) свободни 200 MB и изтегляш приложение 150 MB няма да стане ... ще ти трябва двойно повече място, че и отгоре (явно си "разархивира" по системните директории разни файлове и именно затова не стига мястото).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

       

Винаги ми е била 1гб вътрешната(свободна) и не е имало проблем при недостиг на памет предварително ме предупреждава и ги местя на картата памет. Освобождавам вътрешната и свалям следващите приложения.

Интерсува ме и как да си актуализирам сега "Услугите на Google play", защото от версия 20 ми е сега на 10.2.98 след като я върнах в начална позиция. На Google play store само се актуализира след рестарт на телефона, но "услугите" си останаха на версия 10.2.98

SONY Xperia M2 AQUA | 5.1.1 Lolipop
Цитирай
#4

(2017-04-27, 10:44:51)UJASA написа:  Значи като тръгна да свалям или актуализирам някое приложение от Google Play Store не ми го инсталира..
Значи най-напред проверявам дали има вече тема по този или подобен въпрос : https://forum.androidbg.com/showthread.p...Play+Store

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)