Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова актуализация
#1

Някой, който я е инсталирал да каже какво представлява и изобщо заслужава ли си?  Big Grin

Ето я актуализацията:


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
Аксесоари
#2

Май не е нещо съществено така като гледам скрийншота... 
При мен сега проверих, не ми излиза никакъв ъпдейт. Всичко ми е стоково, вивакомски.
Цитирай
#3

Моят е Мтелски.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#4

Интересно, моя е теленорски и също няма ъпдейт .... Smile

   

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#5

Явно имат само тези купени от Мтел.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#6
Thumbs Down 

Променено е нещо по звука по време на разговор, чуват ме и аз ги чувам променено в сравнение с преди ъпдейта, не ми харесва.

С М телксият ъпдейт съм.
Цитирай
#7

Не съм обърнал внимание на това.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#8

При мен излезе ъпдейта на теленор съм стоков ром за българия, има промяна в звука по кристален и по чист е друго не съм забелязал, проблема с разговорите при по слабо покритие на мрежата продължава.
Цитирай
#9

Не може да бъде, софтуерен ъпдейт на дъртия Самунг .... Smile
   

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)