Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с lenovo yoga 3 tablet след ъпдейт..моля спешно за помощ:(
#1

Здравейте ,
закупих си таблет lenovo yoga 3 и снощи направих ъпдеит от Андроид 5.1.1 до 6.0 и веднага след рестарта ми изписа да си вляза с акаунта на гугъл...Написах си потребителско им и парола но не го прие..а не мога да направя нов акаунт .изписа ми това.

the device was reset to continue sign in with a google account that was previously synced 

Изчетох всички форуми и реших че само ако го флашна със стара версия стокова тогава мога да направя друг акаунт  и в това ми беше грешката....след като се опитах да го флашна едно че нищо не се случи а по лошото е че след като го свържа към пс го вижда като Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 ....пак изчетох стотици на брой постове и разбирам че нещо с партишъните е и се е омазало там нещо..Таблета не реагира на нищо нито power , освен на бутоните volume up + down и като го включа към пс...
Моля ви кажете как да се справя с това ?
Цитирай
Аксесоари
#2

След толкова грешни действия какво можеш да направиш. Ти си реши.....
Цитирай
#3

person - незнам ..всичко пробвах....а може и да не съм...не съм специалист в таблетите.
Цитирай
#4

Опитай първо да направиш един reset да видиш дали има нещо читаво в таблета, виж в YouTube как се прави.
Цитирай
#5

който по точно ресет ?
Цитирай
#6

(2017-04-28, 10:34:14)goldmon написа:  който по точно ресет ?

 Виж в YouTube дали hard reset, factory reset или само reset то е едно и също + марката на телефона. Това запазва гаранцията.
Цитирай
#7

person - каквото и да направя каквито и бутони да натисна не тръгва Sad( само в пс се намира като Qualcomm HS-USB QDLoader 9008
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)