Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC desire 310 reset
#1

Нещо не мога да се оправя с форума и е възможно да повторя темата


Имам HTC desire 310 
От 1 седмица след рестартиране не иска да се пусне. Замръзва на началния екран на HTC.

Правих wipe data/factory reset, wipe cache partition. Никакъв ефект. Качих на sd картата 
HTC Desire 310 Singel sim_V1PLUS_U_JB422_SENSE51_htc_europe_1.00.401.14.zip
и когато дам apply update from sdcard излиза
Install /sdcard...
Installation aborted(APPLY_EXT).

опитах и със 
SR3-SuperSU-v2.79-SR3-20170114223742.zip 
но отново

Install /sdcard...
Installation aborted(APPLY_EXT).
Цитирай
Аксесоари
#2

Преинсталирай с spflashtool
Цитирай
#3

SP Flash Tool но когато го свържа към USB и компютъра нещо не го засича. Пробва да инсталира нещо ама не става. И не го виждам.
Цитирай
#4

Дай снимка от дивайс мениджъра на компютъра как е инсталирал драйвъра.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Сега, пък нещо SPFlash не може да осъществи връзка с телефона а уж компютъра го вижда. Поне в Device Manager се вижда като MTP USB device.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Сложи си медиатек драйверите

Макар че ако всичко е наред с телефона си ги инсталира сам компа.
Пробвай го и с батерия и без батерия
Цитирай
#7

(2017-04-30, 20:36:11)MOHTbOPA написа:  Сложи си медиатек драйверите

Макар че ако всичко е наред с телефона си ги инсталира сам компа.
Пробвай го и с батерия и без батерия


Инсталирах и медиатек драйверите. Пускам SP Flash Tool зареждам scatter файла, давам старт и НИЩО не се случва. Все едно няма връзка с телефона. Това го правя при пуснат телефон (както е замръзнал на началния екран), пробвах и в download mode същата работа Sad
Цитирай
#8

трябва да е изключен
Цитирай
#9

(2017-05-01, 08:09:25)MOHTbOPA написа:  трябва да е изключен

 ок ама сега

BROM ERROR: S_BROM_CMD_STARTCMD_FAIL (0x75D)

[BROM] Can not pass bootrom start command! Possibly target power up too early.

След 20 вкарвания и изкарвания на кабела със и без батерия, най-накрая стана и телефона тръгна. Нямам обяснение как стана.
Цитирай
#10

Smile когато човек прави нещо за първи път среща подобни трудности.
Цитирай
#11

(2017-05-01, 12:19:05)MOHTbOPA написа:  Smile когато човек прави нещо за първи път среща подобни трудности.


E, какво не съм правил както трябва ?!! Единстветно драйвера имаше някакъв проблем но в крайна сметка аз по него нищо не пиптах. Опитах с различни версии на SP Flash Tool но нямаше разлика. Изведнъж на 1001 вкарване на кабела стана..............
Цитирай
#12

ми специално тази грешка която си показал ти казва че телефона тръгва да стартира преди да почне флаша или по време на него. трябвало е без батерия или с друга версия на флаштула все едно нали си се оправил някак Smile
Цитирай
#13

(2017-05-01, 12:31:26)MOHTbOPA написа:  ми специално тази грешка която си показал ти казва че телефона тръгва да стартира преди да почне флаша или по време на него. трябвало е без батерия или с друга версия на флаштула все едно нали си се оправил някак Smile


В крайна сметка тръгна с батерия и с първоначалната версия на sp flash tool но преди това опитах с 3-4 по-стари версии. Наистина важното е че в крайна сметка го флашнах. Мерси !!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)