Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона грее и не иска да затвори приложение
#1

Телефона взе да грее много в джоба ми, погледнах приложенията на заден план и бяха доста. Изчистих ги като остана едно което не ми позволява да изчистя. Рестартирах телефона и то си остана, приложението е Google photos.
  Направил съм снимка, но не мога да я кача директно, ако има нужда ще я кача, но мисля че щв ме разберете.

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай
Аксесоари
#2

Когато натиснеш бутона за приложенията, които са на заден фон, виж това, което не иска да се махне дали не му е натиснато кламерчето. Имаме тази настройка да пиннем приложения, които не искаме да се затварят ако изберем End all.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#3

Благодаря, точно това е станало и не го знаех като опция.

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай
#4

Здравейте,
Моля ви да ми обясните кое от къде да затворя защото моят телефон ми гори ръцете вече. Изчистил съм кеша но не ми е ясно от къде да проверя приложенията. Моля ако имате време да драснете по подробно.
Благодаря
Цитирай
#5

Има разни 'killer' в Google Play те не вършат тази работа или случайно са сложени....
Цитирай
#6

Не разбирам изобщо за какво ми говориш. Искам да ги затворя ръчно. Ако може някой да обясни
Цитирай
#7

Рестартираш телефона и го правиш съвсем ръчно.
Цитирай
#8

В джоба и в това топло време си греят немалко телефони. LG виждат зор с охлаждането.

Защо не прегледаш приложенията и да махнеш тези, които не ти трябват и не познаваш, разбира се, внимавайки с основните?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)