Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съмнение за хакнат Samsung J5 Android 6.0.1 M
#1

Здравейте имам съмнение , че устройството ми е компрометирано . Участвам в антиправителствена организащия и от скоро време забелязвам нещо странно . Програмите ми се обновяват много често с ъпдейти от 2 или 3 MB . При самото обновяване в Google Play няма нова информация за това какво съдържа новия ъпдейт . Освен това пише че ползвам стара версия от стара дата , чак два или три дни след обновяването изписва номер на следваща версия . Съквартиранта ми има същия модел пак от същия оператор и при него като ъпдейтва Google Play му казва че версията му е актуална както и при мен , но моята версия е 7.7.31 а неговата е 7.7.17 . Имам антивирусна платена не пиратска версия на Касперски , тя също се обновява много често с по 2 или 3 MB . Моля някой да изкаже мнение защото при положение , че съм следен с мен ще изгърмят още много хора които протестират срещу крадливата зг*н в парламента .
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробрай с прейнсталиране на софтуера Smile

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#3

Не мога защото имам много програми , а и преди няколко седмици когато интернета на Мтел спря помислих , че проблема е в мен и направих Hard Reset . Сега се сетих , че когато взех телефона трябваше да инсталирам всички програми и без да руутвам устройството да му направя един лог файл с ADB . Сега щях да ги сравня и да открия разликите с някои редактор . Ехххх яд ме е , че чак сега се сещам ... Уфф Някой друг да даде идея ?
Цитирай
#4

За кои програми говорим?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#5

Отговора на Руснаците от Касперски за това защо получавам ъпдейти по рано от останалите : 

Здравствуйте! 

Исходя из полученной информации мы можем предложить Вам следующее решение: 

********, добър ден! 

Фактът, че Kaspersky актуализация (нова версия на приложението) може да бъде разширена до всички потребители, а не едновременно в етапа. Например, първата актуализация, за да се получи 60% от потребителите, а останалата част на следващия ден. Това се прави с цел да се намали натоварването на сървъра за актуализация, като по този начин се гарантира, скоростта и непрекъснатост на работата им. 

Благодаря. 


Если у Вас есть дополнительные вопросы, пожалуйста, ответьте на данное сообщение, сохранив номер запроса в теме письма (**********). 

Пожалуйста, обратите внимание, что в случае, если ответ от Вас не будет получен в течение 5 дней, запрос будет расценён как решённый или не требующий ответа и будет автоматически закрыт. 

С уважением, 
Служба Технической Поддержки 
АО "Лаборатория Касперского"



Само са забравили да напишат какви са тези ъпдейти от по 2 , 3 MB . По тяхната логика при два едни и същи марки и модели телефони е възможно да има различни версий в Софтуера . Явно това е причината и Google Play  версийте на двата телефона да са различни . 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)