Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ ! Не мога да стартирам телефона
#1

Не мога да стартирам телефона! Нито номера помня, нито email-и, нито нищо ! 
   

Моля за помощ !


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

И как така нищо не помниш? Така ми мирише на краден телефон, че не е истина. Казвай истината сега.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

(2017-04-29, 08:55:30)Dakata87 написа:  И как така нищо не помниш? Така ми мирише на краден телефон, че не е истина. Казвай истината сега.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Хорейшио, телефона си е абсолютно мой ! А и се оправих с проблема !
Цитирай
#4

(2017-04-29, 09:05:56)g3niuz написа:  Хорейшио, телефона си е абсолютно мой ! А и се оправих с проблема !
Хахаха

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2017-04-29, 09:05:56)g3niuz написа:  А и се оправих с проблема !
Ами напиши как - ще е от полза и за други потребители тук.

 
Цитирай
#6

Флаш от dload?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Аз в момента имам същия проблем след ресет на телефона и не знам как да го оправя. Моля за помощ!
Цитирай
#8

А защо ги ръчкате с инсталации на разни ромове.
Цитирай
#9

Аз си правих хард ресет, защото телефона бъгна зверски. Някой знае ли как мога да го оправя сега?
Цитирай
#10

Здравейте, понеже ще вземам един p9 lite от човек, и се питам дали ще има същия проблем, понеже човека го е ползвал 2 месеца и най вероятно ще му даде едни фабрични данни преди да ми даде.
Цитирай
#11

Няма абсолютна никаква причина телефона да прави проблеми след фактори ресет. Може, ако му е качван неоригинален софтуер, в случай с телефон Huawei - софтуер за друг регион.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#12

Значи, след като го взема и му ударя едни фабрични данни, няма да има проблем да си вкарам моя gmail.
Цитирай
#13

(2017-05-30, 12:08:29)ronnie72 написа:  Няма абсолютна никаква причина телефона да прави проблеми след фактори ресет. Може, ако му е качван неоригинален софтуер, в случай с телефон Huawei - софтуер за друг регион.

Ами, при мен точно това стана. Опитвам се да си вляза с профила, който съм ползвал винаги и ме изхвърля и ми казва, да се логна с профила, който съм ползва преди връщането на заводски настройки. Явно се е изтрила паметта и на юзера с който съм работил преди ресета. И сега не мога да си ползвам апарата.
Цитирай
#14

Извинявам се за страничния (но не много страничен) въпрос - как да си заключа телефона така? И след флаш на стоков ром оправя ли се? Съответно искам да знам и дали може да се махне след това.
Питам, защото ми изглежда доста обещаващо като сигурност, която не е лошо да я имам.
Цитирай
#15

Аз платих 30 лв и ми го оправиха за 10 минути.
Цитирай
#16

Къде това ? Вече втори месец след ресет и дъщерята не може да ползва апарата

Galaxy Tab GT-P1000
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)