Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странно поведение на Grand Prime
#1

Здравейте, 

След като влязох в трудно преодолим цикъл гаранционното обслужване на Самсунг, реших да се опитам да разпитам за проблема и да видя дали няма да получа някакви съвети. 

Става въпрос за galaxy grand prime. Първоначално имаше проблем с power бутона. Заедно с него обаче, от време на време сам си включваше power менюто, заключваше екрана и т.н. неща, които мислих, че са следствие от бъга на power бутона. И тук идва странния момент: след като оправиха бутона, телефонът продължи да прави тези "странни" работи - веднъж на средно 24 часа започва да мига, да пуска power менюто, да отключва и заключва екрана, ако се изгаси може да влезе в loop, а последния път успя да се стартира сам, след като напълно го бях изключил! Проблемът е, че понеже го прави веднъж на 24 часа и по някое време се връща в "нормално" състояние, постоянните ми опити да опиша проблема на хората в сервиза се оказват неуспешни. Те взимат телефона, включват го, пробват го, виждат, че си работи перфектно и ми го връщат. Направиха някакви неща - преинсталираха софтуер един път, но и това не помогна. И понеже сега пратиха смс да ходя да си го взема, защото "рекламацията е неоснователна", реших просто да пиша тук и да поискам съвет. Някакви идеи? Какво му е? Какво може да се направи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Освен да заснемеш видео с друг телефон/камера когато започне да го прави за друго не се сещам и после да го покажеш на тия в сервиза.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

Благодаря, добра идея е!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)