Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

След актуализация на софтуера телефона остава в recovery
#1

Имам доста сериозен проблем с телефона. След актуализация на софтуера телефона премина в recovery режим и не мога да изляза от там. Пробвах сякакви опции, включително да изтрия всичко и да направя factory reset но след рестарт отново ме връща в recovery. Най-горе пише A606_S036_150227_ROW така, че опитах да изтегля този файл от интернет, записах го на карта, сложих я в телефона и пробвах да ъпдейтна с опцията за ъпдейт от карта, но ми дава Installation aborted. Какво да направя за да го буутна нормално телефона?
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж във файла който си изтеглил дали вътре има System.zip ако има, извади го, сложи го в SD картата и пробвай него да инсталираш. Самия System.zip без да го резархивираш да го инсталираш.
Цитирай
#3

Разархивирах го но вътре няма такъв файл. Има папки Driver, Firmware, SN Write Tool, SP Flash Tool... Предполагам Firmware е това, което ми трябва, но вътре в папката всичко е разархивирано.
Цитирай
#4

Трябва да го флашнеш с програмата SP flash tool, вкарваш телефона в download режим , след това свързваш телефона към компютъра с USB и флашваш с програмата.
Цитирай
#5

Благодаря! Получи се с SP flash tool но се наложи и някакви драйвъри да сложа на компютъра. В крайна сметка се флашна и сега вече си зарежда нормално.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)