Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ползва ли някой Xcover 4
#1

Здравйте,ползва ли някой вече Xcover 4?
Ползвах 2-ката,сега имам 3,.Много добри телефони за навън.Ако някой може да сподели реално мнение за 4 ще съм благодарен,че на ревюта много не вярвам,а мисля да сменя 3 с 4.
Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Идните седмици май го пускат в продажба в БГ. И аз ще чакам инфо Smile

Разгледах му характеристиките, като цяло има ъпгрейд, особено на дисплея (IPS), 16 GB/2GB, но откъм защита не виждам никкаква разлика спрямо тройката. За сега ще се въздържа от покупка, заради цената. Та, мислите ли, че може да очакваме същата графика и за четворката. Не следя много много нещата, затова няма идея дали това е нормално за един телефон.

[Изображение: 2ep4h77.jpg]

Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G389F
Цитирай
#3

Предлагат ми го за 399лв. в Теленор и се замислям. Не намирам семпъл снимки от камерата, както и инфо за дисплея. Някаква надежда за Горила? Или не е типично за Самсунг?

Lenovo K3 Note
Цитирай
#4

Вчера се реших и го взех. От 5.5 минавам на 5 инча и ще ми трябва малко време да свикна с по-малкия диагонал, който път иначе предлага добри цветове и привидно не страда от ниска резолюция. Бях отвикнал и от копчетата под дисплея. Като цяло машинката се представя добре, не разбрах дали стъклото е Горила, но мисля да не слагам разни кейсове и протектори.

Lenovo K3 Note
Цитирай
#5

Някъде го срещам с хибриден слот.Работи ли наистина с две сим карти?
Цитирай
#6

Pavkata_svt няма втори слод за работа с 2 карти, или поне този който си взех от М-тел.
Като ползвател на всички модели Xcover излизали досега мога да кажа че телефона си е супер. Ползвам го вече 3 дни и за разлика от xcover 3 батерията държи учудващо добре. С много ръчкане и около час разговор на ден бактерията издържа 2 дни и половина. Дисплея е доста добър според мен. Все още свиквам с андроид 7. Доволен съм.
Цитирай
#7

А ситуацията с паметта каква е при новия модел? Все още ли няма възможност за инсталиране/местене на приложенията директно върху SD картата?
Цитирай
#8

И аз го заглеждам ама ми е важна камерата. Има разни ревюта из нета ама на тъмно никой не е снимал. От опит знам че при малка резолюция на дисплея средяшкия чипсет ще се представя супер. Ама за камерата ми е интересно.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#9

X Cover 4 не ползвам, но имах X Cover 3. Намокрих го с няколко пръски инцидентно и после влагата стоя с месеци по дисплея.
Цитирай
#10

Намокрен телефон е дефект който покрива гаранцията. А като е нов модел може направо нов да ди дадат, щото още не са подготвени сервизите за ремонт. Тва е ако ти е офиц.гаранцията.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#11

Купих си Xcover4. Първото нещо - батерията е чук. От 6 часа го разцъквам почти нонстоп и заряда падна от 80 до 50%. Не лага, не грее , хубав ясен дисплей. Не е много бърз, ама не е дразнещо бавен. Примерно прил. от Гугъл плей се инсталират ок. 2 пъти по бавно от колкото на топ телефон. За камерата и гейминга по късно.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#12

Точен отговор.
Цитирай
#13

Ето и пряко сравнение на камерата с Moto X Style и Lg G5. Вижда се ясно, че Самсунга не е на тяхното ниво, но пък те са флагмани и играят в друга лига. Важното е че снимките са качествени, особено на тъмно са  ясни, с добър фокус и без дразнещ шум.
https://goo.gl/photos/3K5fn24KXWBF6jk3A

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#14

Само да предупредя , че 2 поредни бройки имаха проблеми с тачскриййна. Сега съм с трета бройка и дано да е ок. Проблемте са следните. При задържане на пръст върху екрана след няколко секунди все едно пръстта е вдигнат , ама не е. Също тъча се побърква при поставяне на 2 или повече пръста едновременно и местенето им. Това го усетих при гейминг и после проверих с програма за тест. Проблема е почти постоянен , а не да се появява от време на време. При активиране на режим за ръкавици не се оправя. Тези проблеми се оказват сериозни в глобален мащаб. Тествайте преди да купите. Благодарение на Технополис аз ходих, тествах, подменях... ама не всички търговци ще са така отзивчиви.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#15

Нещо 3-ката ми харвсва повече на външен вид и оставам с нея за работен телефон.
Цитирай
#16

Тук има една ревю. Сравнително точно е. Попада в категорията добри, но не е най-добри или отлични

Samsung Galaxy XCover 4 (SM-G390F) Smartphone Review
https://www.notebookcheck.net/Samsung-Ga...208.0.html

Pros
+solid and unobtrusive casing
+diverse hardware buttons
+water and dust proof
+very accurate GPS module
+good battery life
+bright screen
+removable battery
+glove mode
+UI with many options
+Android 7.0

Cons
-low memory configuration
-poor voice and audio quality
-moderate front-facing camera quality
-relatively high black value
-bluish tint in the panel
-moderate gaming performance
Цитирай
#17

Имам телефона от 2 дена. Всичко е ок , но не успявам да включа LED Notification от лицевият панел. Не светва дори когато телефона е на заряд. Някой има ли идея как се включва?!? Не виждам опиця в настройки.
Цитирай
#18

Той няма лед нотификация.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#19

Айде, честит абдейт до 8.1.0. Аз съм доволен.
Цитирай
#20

Здравейте, може ли някой да ми даде линк към андроид 7 нуга за този модел ще ви бъда много благодарен поздрави и лека вечер.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)