Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P10 Plus Обща тема
#1

Привет на всички. Няма отделна тема за Huawei P10 Plus и реших да направя тази и тук да споделяме положителните и отрицателните  мнения. Софтуерни ъпдейти, батерия и т.н.
 
Аз получих ъпдейт VKY-L29C432B123 до тук видяното е бъгав. При рестарт анимацията при пускане забива, насича(по някое време се оправя и после пак се бъгва) , батерията не се държи кой знае колко добре спрямо предния фърмуер. При работа с телефона няма кой знае какви проблеми... От време на време лек лаг, друго засега не съм забелязал. С предната версия тия проблеми ги нямаше. 

Махнах заводския протектор от любопитсво и не е никкак зле, че бях изчел коментари как  нямал покрития, как ставал целия на пръсти а в крайна сметка не е по лош от Samsung S8 plus без протектор... Тествал съм ги лично :Smile

Заводския калъф/гръб в комплекта е отвратително грозен и няма нищо общо с телефона, поръчах си от ибей няколко и като пристигнат ще споделя коя и как си заслужава Smile

Ако някой друг сметне за полезно да споделя каквото и да е в полза и на другите собственици или бъдещи такива да заповяда.

Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
Аксесоари
#2

Май сме само с теб засега  Smile  Аз към момента нямам никакви забележки към работата на телефона, със B114 съм. Виждам че си със двусимовата версия L29, от България ли е купуван? За калъфчето си прав, а относно екрана е възможно твоя да има олеофобично покритие. Казаха, че на по-късни бройки са започнали да слагат, аз обаче не искам да тествам на моя. Горила глас 5 се смята за по здрав откъм чупене, но и по-лесен за драскане, та мисля да си карам със протектор. Заводския ще го сменя като се издраска с някой стъклен.

За екрана можеш ли да направиш един тест - капни капка вода и виж как се държи. Като наклониш телефона оставя ли мокра следа след себе си по екрана или се плъзга гладко?

All we are is dust in the wind...
#3

От Поликом го купих, те са официален вносител на Хуавей за България. Няколко дни без протектор и няма и точка по стъклото. Надявам се така и да остане, надали се драска толкова лесно.. но ще разберем рано или късно Smile След като махнах протектора дисплея остана един лепкав и труден за пипане, все още на усет не се е доизчистило и ще изчакам да започне да се усеща естествено и ще пробвам с капката вода. Твоя със 6рам/128ром ли е? Искам да попитам колко свободна памет ти държи? Обикновенно между 2.5 и 3.5гб рам имам свободни, но си мисля че трябва да са повече?

Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
#4

Ок, пиши като го направиш, че ми е интересно. Да, 128/6 ми е версията от Теленор го взех, и свободната ми РАМ се върти около 3-3.5, не че проверявам много често де. Нормално е според мен, защото EMUI 5.1 е доста тежък и за да върви гладко се е разположил обширно в паметта  Smile  Във всички случаи едва ли ще усетиш недостиг на РАМ, 2,5 ГБ свободни при натоварен телефон е предостатъчно.

All we are is dust in the wind...
#5

давайте още мнения,че се раздвоявам между него и самсунг с8+

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

#6

(2017-05-06, 18:39:53)Sokolchev написа:  давайте още мнения,че се раздвоявам между него и самсунг с8+

По-добре напиши какво те влече към Р10+ и какво те влече към Самсунга.

Huawei Mate 10 Pro
#7

принципно ползвам паралелно Z,Z3,Z5 и Z5 PREMIUM серията на сони и note,note 2,note 3,note 4,S7 EDGE на самсунг,затова се замислям за S8 plus като продължение на самсунга,но от сони се отказвам вече защото читав модел нямах,но ми казаха че модела на P10 PLUS бил по добър от самсунга като изключим камерата,но пък ми допада това че е с повече рам и вградена памет,не съм ползвал техни телефони и не знам какво да очаквам от тях

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

#8

Вземи нещо различно - уавейчо.
#9

Р10+ е с по-добра камера от С8, каквото ще да става. Самсунга е с по-красив дисплей и нищо повече.
Пък и разнообразието е хубаво. Препоръчвам ти Р10+.
Повече памет, повече РАМ, Инфрачервен порт, фингърпринт скенер на адекватно място, двоен спийкър.
Много добър процесор и солидна батерия.

Huawei Mate 10 Pro
#10

Имам P10 Plus и S8. Мога да ти кажа, че който и да избереш, доволен ще останеш.
Камерите нямат почти никаква разлика през деня, вечерта P10+ уж е по-добре.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
#11

@Sokolchev виж в темата за S8/S8+ какви мнения има, P10 Plus незнам защо толкова малко хора го имат като и той е доста добър модел, и все пак според мене си прецени на живо.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#12

И там гледам,но както винаги има и негативи особено с някви розовеещи петна по ъглите,за на живо самсумга е по красив по мое мнение,сравнявал съм ги на живо,но ми е труден избора особено като от няколко години ползвам xperia z сериите,а самсунга жената го ползва предимно

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

#13

Ми изчакай тогава SONY Xperia XZ Premium, или виж iPhone 7 Plus.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#14

Имам познат с XZ и не останах очарован,а компот съм се зарекъл че няма да купя докато не видя бг меню Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

#15

Хайде и аз да се включа с една р10 plus dual sim 6/128.За телефона няма какво ново да кажа.Имал съм доста от флагманите на компанията и очакванията ми се покриха напълно.Само нещо удрям на камък с предната камера.Не ми дава да мина в 16/9 режим.Някой да има идеи.Мерси предварително.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
#16

Изключваш портрет режима и се сменя без проблем. Има една икона с човек оцветена в оранжево като е активна, докосваш я става черно бяла и сменяш резолюцията Smile

Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
#17

Благодарско.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
#18

От 3 седмици съм с P10 Plus - 6/128. Страхотен телефон, никакви забележки към момента, като изключа фабричния протектор и кейс. Все още не мога да намеря кейс който да ми грабне окото, а протектора скоро ще го махна. Камерата е страхотна. Батерията се държи много добре, стерио звука също е на ниво. Това ми е първия телефон на Huawei и като цяло съм впечатлен.
#19

СтЕрео звука съм убеден, че е страхотен, а колкото до протектора - не го отлепяй, ако нямаш нужда от стъклен, защото другите не залепват по-ъглите.
#20

Бивало да не си доволен най добрия телефон на хуавей и най добрия за сега в света.
Всички най добро събрано в едно ,камера,бързина,скорост,батерия,софтуер,дисплей.
П10+
#21

Къде пише, че е най-добрия в света. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#22

(2017-05-18, 14:11:36)hazART написа:  Къде пише, че е най-добрия в света. Big Grin

Няма телефон ,който да е по бърз от него.
#23

Big Grin слез малко на земята Big Grin
#24

(2017-05-18, 14:56:28)emzo написа:  Big Grin слез малко на земята Big Grin


Напиши P10 vs s8 plus
И p10 vs iphone 7 plus да не говорим ,че моя п9 лите е среден клас а айфон 7 е висок клас и на скорост са равни чакай клипа ще видиш
#25

Чак такъв голям фен ли си им, та пишеш глупости? Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)