Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Li-Ning Smart Chip + Маратонки
#1

Здравейте, миналата седмица се сдобих с гореспоменатите артикули.
Поръчката се случи през AliExpress от "официалния" Li-ning магазин. Слагам го в кавички, защото.. никога не можем да сме сигурни.
Важното е че бяха коректни и получих каквото съм поръчал.
това е обявата: линк 43.95$, чип отделно се продава за 12-13$
Пристигна за около месец.

Маратонките са леки и удобни - качеството е като на маратонки от 80лв, че и по-добро.
В смисъл - имал съм Пума, Капа, Каримор и т.н, включително булдозер, матстар, рънърс. Имам предвид че съм доволен, не твърдя че съм разбирач, обаче.
 Реално няма какво толкова да се говори.
Под хигиеничните стелки на дясната маратонка има къде да се сложи самия чип.
Той от своя страна е снабден с батерия за 1г, която няма как да се презареди, така че като загуби връзка с Mi Fit - вероятно е за хвърляне.

Надолу смятам да оставя малко снимки и Screenshot-и ако имате въпроси или ви се обсъжда темата - оставям я отворена.

П.П - извинявам се за дънките, но просто снимах докато мерех, нямам време за актуални фотоси.

Направо създавам албум в imgur, защото иначе няма как да ги кача всичките наведнъж:
http://imgur.com/a/klXEc
Цитирай
Аксесоари
#2

Кой номер обувки и маратонки носиш в България и кой номер си поръча от тези маратонки?

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#3

43 Нося - схемата им се оказа доста точна

[Изображение: HTB17iW2PXXXXXaPXVXXq6xXFXXXl.jpg]
Цитирай
#4

Чрез измерване на дължината на стъпалото или директно избра US 9.5?

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#5

Измерих го за всеки случай. То и едното стъпало беше малко по-дълго и се двоумях и за 9, но в крайна сметка ако не ми ставаха - OLX Smile
Цитирай
#6

И аз нося 43, обаче едното стъпало е 280 мм, другото-282, което отговаря на поне US10.5, т.е. на EUR44 размер.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#7

гледай по тяхната таблица. Аз миналия месец ходих за едни ортопедични обувки и ми казаха че съм бил 42...
така че ... меренето си е чиста работа.
Но пък напоследък предимно онлайн пазарувам и пума и каримор ми дойдоха големи за 43
Вероятно съм 42, това би обяснило разликата в размерите на ходилата или стъпалата.
Цитирай
#8

Вчера пристигнаха и моите, поръчани на 06.05. Така измерения размер (US10.5/EUR44) се оказа точен и ми "заспа". Пристигнаха заедно с чипа, не съм поръчвал чип отделно, защото ползвам Mi band (първоначалния) и неговият MiFit май не може да работи с него. Общо ми излезе 43.15 USD.

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
[-] 1 потребител изказва благодарност на krassiy за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#9

Здравейте, колеги. Опитах се да намеря опция за закупуване само на чип, но така и не успях. Ще съм благодарен, ако някой постне линк.
Цитирай
#10

https://www.aliexpress.com/store/product...0.0.UO319X
Цитирай
#11

(2017-06-13, 09:04:21)suffer написа:  https://www.aliexpress.com/store/product...0.0.UO319X

Благодаря за бързия отговор. На мен в търсачката ми излизаха само с маратонките, но след като не зная как да търся....;-)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)