Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Black/Dark MIUI
#1

Не знам за вас, но на мен винаги ми е допадало да имам и тъмен вариант на MIUI като алтернатива.
От една страна има някакво пестене на батерия.
От друга страна - не натоварва толкова очите нощно време или на тъмно.

В тази тема ще ви покажа как постигнах желания резултат.
За съжаление не мога да гарантирам, че ще се получи на всички телефони с MIUI, но нищо не пречи да пробвате.
(Тествано на Mi 5 - MIUI 8 Global Stable)

1. Като за начало трябва да свалим темата, която се казва Xiaomi 5c.
Аз я намерих в приложението "Themes", но като опитам да споделя линк - не се отваря, така че няма как да я предоставя. Ще трябва да си я намерите/свалите сами.
Опитайте с този: http://zhuti.xiaomi.com/detail/e3e91556-...ef43ef8fb9
2. Прилагате темата
3. Връщате се в началния екран на приложението и натискате иконката горе в ляво - води до вашия профил и настройки.
4. Избирате Customise theme
5. Връщате си Lock Style, Icons и Favourites tray както ви харесва (аз си ги оставих както са по подразбиране)
6. отивате в Settings - Wallpapers и променяте тапетите, отново по избор.
7. наслаждавате се на тъмна/черна тема.


Ето същото нагледно:

   


Aко не ви допада или имате друг метод, други предложения, оставям темата отворена за коментари
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Compare
Цитирай
Аксесоари
#2

Супер. Сега го направих на моя MI6. Винаги ме е радвал тоя изглед, ама нали съм много оправен, нямах си идея как да стане. Изтеглих си черна тема от наличните в телефона, после си сложих пак моите тапети и готово.

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай
#3

А вече го има и стандартно, просто едно тикче..:[Изображение: 6d1125c4cb09d7f46a3321b7faf91a8a.jpg]

За съжаление това е на Ноут 7, моя Mi MIX 2 го няма.. може би защото е още с Андреа 8..
[Изображение: ba07f04dcacd02d0278d1b204867ae41.jpg][Изображение: 0d883f4eec8971cdb0c5b7aaeb673d80.jpg]

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)