Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всички снимки се качиха във Google Photo
#1
Sad 

Здравейте,
сестра ми има смартфон  Lenovo a6020 и по едно време се появи следния проблем: когато снима всичко е ок - появява се миниатюра на снимката която е последно снимана, след като се влезе в галерията - то тя липсва.
Оказа се, че снимките се казват в хранилището  на Гугъл.
Не знае как го е направила или кога е дала разрешение.
Имам два въпрос:

1. Търси във всички настройки но не успях да открия опция за изключване на тази "екстра"
2. Как да изтрия всички снимки от Гугъл Фото - там няма опция за изтриване на всичките...

Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

В настройките на приложението back up & sinc трябва да се изключи.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#3

Това не ти иска разрешение като Апп когато го инсталираш. А практика на Гугъл.
Но разбира се, можеш да го спреп...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#4

Не виждам нищо лошо да ти качва снимките в личния ти профил в Google. Дори мисля, че е удобно защото са ти винаги под ръка с всяка операционна система, при връщане на фабрични настройки не се притесняваш дали ще изтриеш снимките или не, имаш предостатъчно празно място на устройството, прави ти много хубави албуми от екскурзии или разходки, някои снимки им добавя ефекти за да изглеждат по-ефектно и т.н.
Цитирай
#5

Отваряш Google Photo, натискаш Assistant от разделите долу, след това Backup folder и деселектираш всички папки.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)