Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при разговор с Ноут 3
#1

Имам някакъв странен проблем, който не знам дали е от телефона ми. От скоро докато говоря и разговора спира автоматично сам. Пробвах на високо говорител без да пипам телефона и пак затавяра. Някой път говоря 1 мин и спира за секунда разговора все едно блокира и затваря. Някой път говоря 20 мин и спира. Някой да има някакво обяснение или да му се е случвало ?
Цитирай
Аксесоари
#2

аз имах Ноте 3 нео и той това правише, но когато прехвърля от 3г на гсм или 4г...пробвай да го сложиш само на 3г и го следи

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Нулирай телефона!

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#4

(2017-05-04, 19:18:32)valkodav написа:  ...но когато прехвърля от 3г на гсм или 4г...пробвай да го сложиш само на 3г и го следи...
А каква е връзката между прекъсване на разговор и мобилния интернет? Може с reset на устройството да се оправи проблема, а може и от картата да е.

 
Цитирай
#5

(2017-05-06, 00:22:17)NoMaD написа:  А каква е връзката между прекъсване на разговор и мобилния интернет? Може с reset на устройството да се оправи проблема, а може и от картата да е.
нямам идея, но така се получаваше. Като го сложех само на един режим и всичко си беше нормално.

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Значи и аз мисля да му направя фабрични настройки и ще кажа как е, но картата я ползвам вече от година и няма проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)