Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни дефекти Galaxy S8/S8+

Това отключване с ириса трябва ли да работи винаги? От моя опит - ако е по-тъмно не работи. Пръстовият отпечатък също работи много кофти. С предишния ми Huawei и iPhone нещата бяха далеч по-добри. Аз за това си сложих и отключване с патерн, защото понякога само с него става.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай
Аксесоари

Отключването с ириса се затрудняв при много ярко слънце. Ако е нормално или притъмнени - при мен няма проблем. Отключването с пръстов отпечатък си работи.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Пръстовия прави проблем ако ти е мокър/изпотен/замърсен силно пръста или нещо подобно. Изтрий го и направи настройката на ново. Също ако не уцелваш мястото добре. Защитен гръб би помогнал в този случай. 

Замърсяването на сензорите от пред пречи на бързото разпознаване с ирисите. Естествено и това което divna спомена, но бих добавил, че при различно разстояние от 20-30см. също става бавно или изобщо не разпознава.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Ще пробвам да си вкарам пръста отново, но в момента определено работи доста по-зле от другите телефони, които съм използвал.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай

(2017-10-24, 14:08:20)totopz написа:  Ще пробвам да си вкарам пръста отново, но в момента определено работи доста по-зле от другите телефони, които съм използвал.

И през USB-то да го вкараш, все тая - категорично работи по-зле.
Цитирай

При мен оключването с ириса работи в 40% от случайте и не виждам много смисъл от него. За щастие с пръстовия отпечатък не съм имал проблем.
Цитирай

И при мен пръстовия е супер. В много малък % не успява от 1вия път. На жена ми изобщо не може и да се настрои. Нито на iPhone нито на С8. Използва ирисовото и е настроен в къщи да стои отключен. Ирисовото има по голям % грешка при мен, но не с много. Познава ме даже и с диоптричните ми очила за астигматизъм.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Жените сме с по-нежна кожа, вероятно и отпечатъците ни са по-фини Smile  Аз в началото нямах идея как точно да си позиционирам пръстите, за да става лесно. Беше кошмар, направо не ми се занимаваше да опитвам  Big Grin Внезапно получих "факс" - как точно да сваля и прилагам отпечатъците и вече нямам никакви проблеми и това е предпочитания от мен метод. При нея - щом с два телефона има затруднения - или е до кожа или тя не прави нещо, както трябва. Ти, вероятно си опитал да й помогнеш.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

И при мен няма проблеми. Работи както трябва. Рядко не го нацелвам от първия път.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

при мен телефона няма никакви проблеми със сензора за пръст нито с разпознаване на лице или ириси. за разлика от галакси с6 и айфон 6, които и при двата имах проблем с пръстовият отпеатък. и не само аз а си бе масово при доста потребители.
и да допълня нещо за тези потребители на модела, които са леееко недоволни от модела с8..... ползвал съм страшно много телефони, както и доста от вас скъпи колеги, но с8 е първият модел телефон, който ме кара да му се кефя на 100%. за пръв път имам телефон, от който няма какво повече какво да искам от него. на колегите, които не им харесва дано някой ден им хареса този телефон, че не е хубаво да дадеш маса пари за телефон и да не ти допада, било то дизаин или екстри...

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

подкрепям горното мнение на 100%! По-доволен до момента не съм бил от телефон
Цитирай

искам да попитам срещат ли се още бройки със розовеене на дисплея защото ми престои покупка на с8+ искам да знам как стои въпроса със розовите дисплеи оправят ли се след ъпдейт или си е същото
Цитирай

(2017-10-31, 19:14:58)suzuki600 написа:  искам да попитам срещат ли се още бройки със розовеене на дисплея защото ми престои покупка на с8+ искам да знам как стои въпроса със розовите дисплеи оправят ли се след ъпдейт или си е същото
Зависи какво око имаш. S8+ специално, аз не съм видял с идеален екран. Говорим за идеален, подчертавам. Имам предвид абсолютно равномерен.
Сега, други хора гледат, взират се и не виждат това, което аз виждам. Но аз съм малко ненормален на тази тема.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Като, че ли онзи голям проблем, около който много се тръбеше в началото - е оправен. Но най-добре - при покупка - да се отиде на място и лично да се оглежда какво се купува.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Ииии пак идвам аз "да ми кълвете" Smile както се изказа разбирача по горе.
Така... Направих сравнение с галакси с8 + и галакси с7 ейдж и дисплея ми в сравнение с техните е жълтеникъво-бял. В момента търся из нета как и дали мога да го коригирам сам и дали това е проблем като цяло ? Вие какво мислите ? Нормално ли е дисплея да е бледо жълт вместо бял ? Нищо не съм пипал по настройките. Или просто съм попаднал на дефектна бройка ? неговия също е с един ,два ъпдейта по напред ,но е и от Мтел а не от Теленор.
Цитирай

(2017-10-09, 16:10:42)Marto.g написа:  Дисплея нещо ми жълтее. Махнах адаптивния дисплей ама си остана. Все пак ще накарам още някой да види дали пък не ми се струва. Макар че все тая малко вероятно е да се занимавам със сервиз за това. Нямам протектор на екрана.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Тук и аз забелязах нещо ето ми го поста.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колега, модела е Galaxy S7 едж, няма модел ейдж... и да, развален е дисплея, продавай телефона и си вземи един айфон да се родиш.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2017-11-03, 17:00:15)Marto.g написа:  Тук и аз забелязах нещо ето ми го поста.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk


Доста ги гледах двете галаксита, ако имаш някой познат погледни. Дисплея действително жълтее. Не знам дали е дефект или просто трябва да се настрой ? Сега пипах по настройките, после пак ще сравнявам. Мисля да пиша и на съпорта да видим какво ще кажат.
Цитирай

Имах s7 edge знам как е. Моя като му махнах adaptive display жълтото изчезна.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-03, 17:17:40)Marto.g написа:  Имах s7 edge знам как е. Моя като му махнах adaptive display жълтото изчезна.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
 Някакви тонове пипах аз.. Направих го на по студено. По късно ако имам възможност пак ще тествам понеже каквото и да пипнех не се оправи. Дори когато пуснех филтър за синя светлина  и на двата, пак имаше разлика. Много странно. В началото си спомням ,че имаше някакъв проблем  пак с дисплея, предполагам е останала някоя друга бройка с подобни проблеми.
Цитирай

Така са какво да ги правиш. Просто само дисплея ме спира да скоча на едно lg.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-03, 16:51:23)mefistoreyon написа:  Ииии пак идвам аз "да ми кълвете" Smile както се изказа разбирача по горе.
Така... Направих сравнение с галакси с8 + и галакси с7 ейдж и дисплея ми в сравнение с техните е жълтеникъво-бял. В момента търся из нета как и дали мога да го коригирам сам и дали това е проблем като цяло ? Вие какво мислите ? Нормално ли е дисплея да е бледо жълт вместо бял ? Нищо не съм пипал по настройките. Или просто съм попаднал на дефектна бройка ? неговия също е с един ,два ъпдейта по напред ,но е и от Мтел а не от Теленор.
Продавай, карък си и си попаднал на дефектен апарат който освен, че цикли и му жълтее дисплея! Направо сменяй марката!

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-03, 18:34:37)turl написа:  Продавай, карък си и си попаднал на дефектен апарат който освен, че цикли и му жълтее дисплея! Направо сменяй марката!

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Отново полезен, както винаги  Bu  
Защо типични по български да си пробутвам боклука на друг ? После той да си чука главата... Дразни, че плащаш маса пари за "infinitive display"   и после та*ак, не може да показва добре цветовете. Не е болка за умиране, ще изтрая няколко месеца със така наречения "флагман". Ще говоря със съпорта и някой сервиз може би да си дадът мнението. Нали за това си има гаранция  Dumbom

Ще помоля само хора които могат да помогнат по темата да се включват. Ако не можеш да помогнеш не виждам смисъл да се включваш в темата. Само се генерира излишен спам. Не си мислете ,че на мен ми прави кеф да рева по форумите... Надявах се ,че някой от тук има решение на проблема за това писах и отново получи типично отговори по български... Купи си афйон и смени марката Dumbom ... Вие сериозно ли ?
Цитирай

Гледай сега, темата е обща, т.е. ще пиша когато и както реша в реда на форумните правила! Твоите постове са главно мрънкане съчетано с оплюване на апарата така, че освен да генерираш спам не виждам как някой би успял да ти помогне!
Цитирай

(2017-11-03, 19:02:55)mefistoreyon написа:  Отново полезен, както винаги  Bu  
Защо типични по български да си пробутвам боклука на друг ? После той да си чука главата... Дразни, че плащаш маса пари за "infinitive display"   и после та*ак, не може да показва добре цветовете. Не е болка за умиране, ще изтрая няколко месеца със така наречения "флагман". Ще говоря със съпорта и някой сервиз може би да си дадът мнението. Нали за това си има гаранция  Dumbom

Ще помоля само хора които могат да помогнат по темата да се включват. Ако не можеш да помогнеш не виждам смисъл да се включваш в темата. Само се генерира излишен спам. Не си мислете ,че на мен ми прави кеф да рева по форумите... Надявах се ,че някой от тук има решение на проблема за това писах и отново получи типично отговори по български... Купи си афйон и смени марката Dumbom  ... Вие сериозно ли ?

Имаш няколко режима в настройки и опция да до настройваш адаптивния + филтър за синя светлина. На всеки му харесва различна настройка, но са ти дали възможност за да си я направиш по твой вкус. Не всеки харесва калибрирани точно цветове. А и при различен тип осветление и сила на осветление всичко се променя. Не е толкова просто колкото си мислиш. Потърси из нет-а за калибрация на екран и ще ти се изясни.

А наистина какво стана с ужасното насичане?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)