Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни дефекти Galaxy S8/S8+

И моя уж за сега.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Преди малко с учудване забелязах, имам леко прегаряне на статус бара... потресен съм. Телефона е гаранционен, към кой сервиз да се обърна?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Сръчко
Цитирай

На колко месеца е телефонът?
Само на цифрите или на цялата лента?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Мисля че го взех лятото лентата е леко очертана от край до край. Вижда се само на бял фон. Не съм го загрявал никога, така че да пари, нито съм държал дисплея много осветен. През повечето време е на 60-65%. Скапана работа.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

https://www.sammobile.com/2017/11/28/gal...focus-bug/
Някой има ли проблем като този?
Цитирай

Не веднъж сме го коментирали в тази тема, пък и в други, вероятно. При мен се случи веднъж, при други по-често, някои ходиха и в сервиз. Коментарът беше, че "моторчето, което движи лещата за да фокусира, забива в най-долно положение. Оправя се с леко почукване в района около камерата, или разклащене". Но не се препоръчва често "клатене". Обобщавам какво съм запомнила. Не съм специалист и не разбирам.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2017-11-29, 09:46:13)vladi1 написа:  Мисля че го взех лятото лентата е леко очертана от край до край. Вижда се само на бял фон. Не съм го загрявал никога, така че да пари, нито съм държал дисплея много осветен. През повечето време е на 60-65%. Скапана работа.

А какво точно...като нюанс или? Защото по на зад в темата коментирахме, че например на чисто черна снимка горе лентата остава в по различен черен цвят. Сега сложих чисто бяла снимка и сякаш не се вижда нещо такова ....може би съвсем леко,но не като при черния цвят. От поддръжката на Самсунг за черния тапет бяха споменали, че е нормално ...от Андроид 7 било.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Просто стои различно вижда се не ти вади очите, но като се загледаш се вижда. Свалям чисто бяла картинка, давам зуум и се вижда. Завъртам екрана да не би да е от самия интерфейс, но си остава от ляво или в дясно в зависимост на коя страна съм завъртял тела. На приятелката ми с8 цата на няма и месец няма такова нещо. Като си слайдна статус бара пак си личи пада се горе долу по средата на шрифта на "ноември"

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Така ще е. Нормално за олед екрани.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

дай снимка да го видим за какво става на въпрос
Цитирай

То няма да излезне

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Първата снимка е счупена.

 
Цитирай

Здравейте, някой оправил ли се е с този бъг- когато някой иска да де свърже с мен, но му казва че телефонът е изключен или е извън обхват. Дори след това смс не идва, а често се случва вече. Виваком- чипът е нов.
Цитирай

(2017-11-30, 22:06:14)vladi1 написа:  То няма да излезне

На скрийншот няма да излезе, но ако снимаш по подходящ начин с друг телефон или фотоапарат може и да личи.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

(2017-12-01, 13:25:56)baun7 написа:  Здравейте, някой оправил ли се е с този бъг- когато някой иска да де свърже с мен, но му казва че телефонът е изключен или е извън обхват. Дори след това смс не идва, а често се случва вече. Виваком- чипът е нов.
Опитай с друга карта на друг оператор. Ако не ресет. Ако и това не стане може би гаранция. Макар че във форума на g6 също имаше такива оплаквания от мрежата на виваком.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Photo 

[img][Изображение: 19644343_m.jpg][/img]
Не си личи така според мен

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Е, това не е ли скриншот? Няма как да се види дефект на дисплея Smile Трябва да се снима с нещо друго и под подходящ ъгъл ... може би и на видео.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Естествено, че не е скрийншот...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Беше скрииншот, но го оправих бях се объркал.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Е, да ... тази е друга, но от телефона аз не виждам прегарянето. Ще видя после и от лаптопа.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

За съжаление си го има и съм разочарован, телефона адски много ми харесва бивш върл фен на ябълките съм. Дори взех S8 на приятелката ми.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2017-12-01, 18:50:22)vladi1 написа:  За съжаление си го има и съм разочарован, телефона адски много ми харесва бивш върл фен на ябълките съм. Дори взех S8 на приятелката ми.

И ябълка да беше взел пак щеше да имаш същите проблеми, нали екраните им се правят от Samsung  Tooth
Трябваше може да се спреш на Super LCD екран.
Цитирай

(2017-12-01, 18:50:22)vladi1 написа:  За съжаление си го има и съм разочарован, телефона адски много ми харесва бивш върл фен на ябълките съм. Дори взех S8 на приятелката ми.

Ами то ябълката си е менте Сасмунг Smile. На скриншота аз не виждам прегаряне но това няма как да се види така от снимка. Предяви иск по гаранция да сменят дисплея на телефона.
Цитирай

за 2 дни ще си с нов екран и батерия.
отивай в сръчко.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)