Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни дефекти Galaxy S8/S8+

Не си ли опитвал в булграм? Те май също покриват.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

С тях имах неприятни изживявания с едно htc one навремето и се наложи замяна на апарата.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Аха. Моята осмица я дадох с някакви петна ама не съм го правил.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-09-13, 12:48:56)vladi1 написа:  Аз си мисля, че слагат някакви не качествени дисплеи в сръчко, макар че ми казаха, че ги вземат от Самсунг България. За мое огромно съжаление имам леки наченки отново на бърн ин отново на същото място вече за 3 ти път. Последно ми сменяха дисплей преди мисля 2 месеца. Всъщност не мога ли да искам нов телефон вече. Това сменяне на дисплеи може да продължи до безкрайност.

Къде се получава бърн ин ефекта?
Позлваш усилено някое приложение като фейсбук дето е синьо и прогаря?

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

(2018-09-13, 12:48:56)vladi1 написа:  Аз си мисля, че слагат някакви не качествени дисплеи в сръчко, макар че ми казаха, че ги вземат от Самсунг България. За мое огромно съжаление имам леки наченки отново на бърн ин отново на същото място вече за 3 ти път. Последно ми сменяха дисплей преди мисля 2 месеца. Всъщност не мога ли да искам нов телефон вече. Това сменяне на дисплеи може да продължи до безкрайност.

Опитай в друг сервиз щом се съмняваш. Иначе ако е некачествен ще си личи и по изображението. Многократно вече е коментиран прогарянето при АМОЛЕД. Нормално е ако се използва на макс осветеност. Особено зависи и колко SOT правиш на ден също. Ако е 10ч ще се появи доста по бързо.

Това за 3те пъти доста хора вече споменаха, че на четвъртия може да поискаш подмяна с изцяло нов апарат, да вземеш друг на подобна стойност+доплащане(ако е нужно) или да върнат парите. Така и не ми е останало свободно време да проверя лично дали е така. Ще е интересно да споделиш ако стигнеш до такава ситуация.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Прогаря на фейса да. Най си личи на средния символ май е за маркета. На авто осветеност съм като най-често плъзгача е на около 60%. Бях на море и на плажа беше почти на фул, но това беше 7 дена. Сот правя средно 5 часа. Изображението е добро имам предвид, че не издържат много.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Много стоиш в ФБ Smile. Защо не опиташ да използваш тъмен вариант на приложението? Имаше възможност да се промени с Субстратум.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Хаха не вярвам да съм единствен. Обичам стоковите неща. А и не разбирам особено. Сега след последната смяна най-малко изкара. Не казвам че вади окото, но е тръгнал. При по-внимателно вглеждане си личи.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Не е чак толкова сложно, но ти си знаеш. Като ти свърши гаранцията и ако прогори ....тогава?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Имам към година още за сменяне. Като наближи го сменям и продавам. Иска ми да купя нещо към този стратум.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Да плъг ин за Самсунг устройства. Не е колосална сумата.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Значи след като ми сменят този дисплей ще го сваля това и ще си направя фейса друг цвят. Големи упражнения ще трябва аз да се съобразявам с тела вместо той с мен. Иначе от сръчко никакви оплаквания за 3 дена ми го връщат готов, но дисплеите...

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Една техника като не се грижиш за нея .... Като се замисля, с кое не е така? В Сръчко дисплеите им са оригинални до колкото знам. Има лесно .... може и да сравниш с някой друг С8+ на едни и същи настройки и еднаква снимка например как изглежда. Леки разлики са допустими тъй като няма един с един еднакви екрани.

Също може да проявиш съмнение в произхода на екрана при сервиза и ако могат да ти докажат по някакъв начин.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Чудя се протекторите на дисплея дали оказват някакво влияние на това прогаряне?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз се грижа за телефона и много си пазя всички неща. Телефона е като чисто нов вече година и 3 месеца. Може би при мен е някакъв прецедент това. Никога не съм му слагал протектор не виждам смисъл заради извития екран само филми.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2018-09-13, 16:15:21)turl написа:  Чудя се протекторите на дисплея дали оказват някакво влияние на това прогаряне?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Протектора няма нищо общо...дори не знам как ги свърза двете неща..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

(2018-09-13, 16:30:10)vesoisthebest написа:  Протектора няма нищо общо...дори не знам как ги свърза двете неща..
Дали е само от пренапрежение или има и връзка с температурата на дисплея.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

"Пренапрежение" какво значи според теб?
От силната осветеностт и продължително изобразяване на еднородна картина. В Гугъл има достатъчно писано.
И при ТВ се случва. Не е прецедент това.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Влади, как го виждаш това прогаряне,в смисъл какво гледаш за да го видиш?Питам за да проверя моя,не че имам оплаквания Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Бял фон или син. След две смени очите ми са все там Bu

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2018-09-13, 17:35:08)pockobg написа:  "Пренапрежение" какво значи според теб?
От силната осветеностт и продължително изобразяване на еднородна картина. В Гугъл има достатъчно писано.
И при ТВ се случва. Не е прецедент това.
Хах, силна осветеност според теб какво означава?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Мен ми спря да работи пръстовия отпечатък тотално, подозирам че не са го закрепили като хората и вече се е разкачил финално...

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Носи им го в гаранционния сервиз, да си го оправят. Кажи им, че следствие на ремонта не работи сензора.
Цитирай

Така ще направя, той още си е с лепенките под калъфа.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

За една година ползване моят s8+ прегоря на клавиатура (виждат се числата) на обхват и на вайбър (в средата дето пише "днес") Пълно разочарование. Дисплея ми е с черна тема. Ама не помогна.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)