Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни дефекти Galaxy S8/S8+

(2018-12-19, 17:52:26)lost in написа:  Точно това черното няма да стане по голямо,но мен лично ще ме дразни
Имам S7edge с такова петно,вече втора година си стои без да мърда
Силно се надявам и този да моя да остане така

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

От десетките обяви си се набутал на такава без гаранция и с дефект. Ако си го видял при преглед и тест, защо си го взел ? Лош избор. Дано петното не стане по-голямо. Нов дисплей на плюс версията е 500 лв+. Ще ти е по-евтино да го продадеш този ако някои изобщо го купи и да си вземеш друг.
Цитирай

(2018-12-19, 22:47:46)Deranox написа:  От десетките обяви си се набутал на такава без гаранция и с дефект. Ако си го видял при преглед и тест, защо си го взел ? Лош избор. Дано петното не стане по-голямо. Нов дисплей на плюс версията е 500 лв+. Ще ти е по-евтино да го продадеш този ако някои изобщо го купи и да си вземеш друг.

Голям резил!!
Цитирай

Хора, знам идеално че телефона има дефект и затова го взех на половин цена. Недейте да ме имате за чак такъв балък

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Щом толкова много искаш Самсунг,спокойно можеше да си вземеш чисто нов Galaxy A8 2018 за тези пари,който по нищо не отстъпва в ежедневните задачи.Перфектен е.Твоя случай е чиста набутвация.Не те имаме за балък,ти сам си се направил на такъв.Виж какъв голям форум имаме,можеш да пуснеш едно запитване или да поискаш съвет преди да купиш нещо.. и съм сигурен,че ще получиш адекватни отговори и съвети.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Аз също недоумявам как ще купя дефектно нещо. И СЛЕД това питаш дали да те притеснява? Еми късно е вече, времето ще покаже. А това, че питаш, означава, че те човърка. Е струва ли си? Къде е кефът от това да си купиш нещо ново като само ще го мислиш?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Няма какво да ме човърка колега. Взел съм го достатъчно евтино че дори и да се развали екрана пак ще му избия парите. Просто искам да знам какво мога да очаквам и търсех мнение от човек, със същия проблем на дисплея, а не от професори. Не мога да си позволя да дам 1000 лева за такъв телефон и затова взех този. Няма нужда да ми отговаряте на въпроса, каквото трябва научих. Също научих и че всеки форумец е философ Smile

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikolai_777 за това мнение:
  • denko1
Цитирай

(2018-12-22, 13:32:28)Nikolai_777 написа:  Няма какво да ме човърка колега. Взел съм го достатъчно евтино че дори и да се развали екрана пак ще му избия парите. Просто искам да знам какво мога да очаквам и търсех мнение от човек, със същия проблем на дисплея, а не от професори. Не мога да си позволя да дам 1000 лева за такъв телефон и затова взех този. Няма нужда да ми отговаряте на въпроса, каквото трябва научих. Също научих и че всеки форумец е философ Smile

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Казваш, че не можеш да си позволиш да дадеш 1000 за такъв телефон, а взимаш телефон с дефект на екрана, който най-вероятно ще трябва да смениш след време и струва над 500 лв за нов екран. Как ще му избиеш парите ? Къде е логиката ?

От това, което съм виждал из нета е, че след време това петно става по-голямо, защото е директно засегнат дисплея и от натиска дали на калъф или от ползване се разширява. Телефонът е супер хлъзгав и чуплив за да стои без 360 калъф и едно изпускане ще го довърши.
Цитирай

След като миналата седмица си оставих телефона за смяна на дисплей(прегорял в горната част),току що си го получих обратно и резултата е смяна на дисплей и батерия по гаранция.Резултата е перфектен,моя беше с дисплей от първите бройки и леко розовеещ,сега е все едно друг телефон.Доволен съм,супер професионално е направено всичко,новия дисплей е с лепенките по него,както и по рамката(дисплей с рамка сменени).Пратих го чрез Теленор и съм доволен.Пристигна с обновен софтуер към Януарски пач.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Здравейте, и при мен се получи малък burn in на дисплея, но по- големия проблем е, че съм изгубил гаранцията. Въпроса ми е по Имеи има ли начин да ми признаят нещо или трябва да се занимавам с преиздаване на гаранция? Приемам и съвети къде да го оправя след това, в а1 или директно към някой сервиз .

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай

(2019-02-13, 16:56:38)trendata написа:  Здравейте, и при мен се получи малък burn in на дисплея, но по- големия проблем е, че съм изгубил гаранцията. Въпроса ми е по Имеи има ли начин да ми признаят нещо или трябва да се занимавам с преиздаване на гаранция? Приемам и съвети къде да го оправя след това, в а1 или директно към някой сервиз .

Дай да видим този Burn!
Цитирай

Редактирано със друга снимка. Така вижда ли се, от бутона на една игра,долу в ляво.


Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
[Изображение: 14348d7ae27d174e4ff879de8fded504.jpg]

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай

Аз виждам бял правоъгълник. Ако е екранна снимка - няма да се види, трябва да се снима с друго устройство.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Ясно се вижда, че е снимано с друго устройство. Разпитай най- учтиво някой служител в А1 как се процедира с изгубена гаранция.

1916 
Цитирай

Мисля, че може да ти преиздадат гаранция в същия офис, в който е бил купен телефона, не в друг. Поне така са ми казвали на мен, понеже преди време и аз бях изгубил една гаранция.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Сега вече се вижда, да. Сподели как се развива ситуацията.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Ситуацията се разви по неочаквано лош начин, нали съм си късметлия с телефоните. Намерих познат в А1 и ми казва давай сериен номер и имеи и ще я преиздам. Оказа се обаче, че човека, от който съм взел телефона е спрял да плаща лизинга и системата не позволява издаването на дубликат. Направил е яката схема и е купил 5 скъпи устройства на лизинг, продава ги кеш и пей сърце. За момента ще го ползвам така и за в бъдеще ще го мисля. Някой сменял ли е дисплей скоро, да каже колко е ремонта?

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай

В официалния сервиз около 500-550 с ДДС.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

@trendata
Не знаех, че като не си плаща не може да се преиздава .... странно. В Теле*ор са им отделни системите за продажба и за плащания на сметки та може да си преиздаваш когато и колкото искаш. Стига да посетиш същия магазин и представиш лична карта, за да удостовериш, че си собственика.
Иначе беше 480лв смяната до скоро за С8.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Мерси за инфото, ще си го ползвам така. Сигурно може ако си собственика ама аз не съм по документи.

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай

(2019-02-15, 10:53:49)trendata написа:  Мерси за инфото, ще си го ползвам така. Сигурно може ако си собственика ама аз не съм по документи.

Може да опиташ директно в сервиз Сръчко. Ти имаш гаранция и от самите Samsung. Иначе смяната на дисплея е 480 лв.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

Ще се свържа с тях и ще ги разпитам. Може и по имеи нещо да видят, че си е в гаранция и да го оправят.

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай

Най-добре би било да поддържат регистри за това кое устройство кога е продадено, и гаранцията да се поддържа в рамките на 2 години от този момент, независимо от това кой е преносителят, и какви хартийки и има. И регистрите вероятно ги има, само че не се ползват с това предназначение.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Виждам, че малко е поизостанала във времето тази тема. Явно всички са много доволни. Въпрос: как ви ходи отключването с пръстовия отпечатък. При мен работата е зле напоследък. Да хване от първия път си е рядкост. Наскоро си взех един таблет Хуавей, ами то докато го докосна и хваща. Може би тогава си дадох сметка как реално ходи този на телефона...

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай

Имаше един период, в който ми се случваше да имам проблеми. Разрешаваха се, като регистрирам нови отпечатъци и изтрия старите. Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • seemore
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)