Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни дефекти Galaxy S8/S8+

И това пробвах. Същата работа.

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Аз не знам каква е тази психоза на всичко да се слага пароли,пръстови отпечатъци,ириси и тем подобни заключвания. Защо го правите, те тия които искат да ви гледат и записват го правят и без вашето съгласие, нали всички ползваме техните приложения. От собствен опит ви казвам като човек при който идват вашите жалби за такива телефони, НЕ ГО ПРАВЕТЕ защото в 99% от случаите поради факта че такива устройства са заключени те отиват за ЧАСТИ и са НЕПРОСЛЕДИМИ. Ако обаче телефона е отключен все някой се излъгва да сложи карта по веригата и тогава ВЕРОЯТНОСТТА да се стигне до телефона е голяма.
Цитирай

telefona mi se zalepi za logoto i ne izka da se vkluchi koi moje da mi pomogne da go opravq
blagodarq



4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници".
Цитирай

(2019-04-30, 14:30:46)dimitar1234 написа:  Аз не знам каква е тази психоза на всичко да се слага пароли,пръстови отпечатъци,ириси и тем подобни заключвания. Защо го правите, те тия които искат да ви гледат и записват го правят и без вашето съгласие, нали всички ползваме техните приложения. От собствен опит ви казвам като човек при който идват вашите жалби за такива телефони, НЕ ГО ПРАВЕТЕ защото в 99% от случаите поради факта че такива устройства са заключени те отиват за ЧАСТИ и са НЕПРОСЛЕДИМИ. Ако обаче телефона е отключен все някой се излъгва да сложи карта по веригата и тогава ВЕРОЯТНОСТТА да се стигне до телефона е голяма.


Няма как да не слагаш пароли, ако имаш приложения за банкиране на телефона. Също така електронната поща е важна - там първо може да има важни писма и второ - чрез пощата може да се получи достъп до всички акаунти където сме се регистрирали с тази поща. Честно казано - ако телефона ми отиде за части ще загубя колко ? Стойността му в момента е 300-400 лв най-много. Ако някой случаен получи достъп до банкирането щетите ще са далеч по-големи. А да не говорим, че като си оставиш телефона без надзор и няма никаква защита, някой може да го вземе и след 10 минути да ти го върне - без да разбереш ... Какви мизерии е направил и какво е инсталирал ти изобщо няма да подозираш ... От там насетне може да ги гледа през камерата, да ти слуша през микрофона да чете какво пишеш ... Е за някой хора стойността на телефона от 300-400 лв. може би е по-важна и минималната надежда някой да сложи сим карта като го открадне и да си го ползва ...

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

Здравейте! Направих опит /неуспешен/ да залепя от онези протектори с UV лепило, което се пече. Както и да, махнах го ,няма следи от него но по време на лепенето малко от лепилото в течно състояние попадна горе на говорителя и сега като провеждам разговор гъгне. Има ли лек за това нещо?
Цитирай

На мен тази течност много ми ухае на същата, която приятелката ми си слага на ноктите и си изпича гел лаковете на УВ лампа.
Маха лака с лакочистител. Ако е същото.. би станало с това, но проучи повече тази възможност.

Имах и аз проблем, но със супер здраво лепило. Повече не бих си жертвал дисплея. От няколко месеца съм без протектор и хич не ми дреме Lol.

Обаче гърбът се драска от малкото.
Цитирай

И аз съм без протектор вече месец, нямам проблем засега. Иначе гъгненето почти изчезна след като вчера под чешмата с лека струя и четкане на говорителя с мека четка за зъби четках в продължение на пет минути. Явно в мрежичката на говорителя бяха заседнали части от лепилото, които водата разтвори.
Цитирай

Сега ти се е намокрил говорителя, трябва хубаво да изсъхне. Ако искаш, можеш да сложиш телефона в кашон и да пуснеш духалка да набива въздух вътре. След 5 минути ще е изсъхнал перфектно.

Но, много внимавай как го правиш, да няма после разтопи ми се батерията.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Привет колеги. Имате ли представа колко пари ще струва ремонта на s8, по време на разговори бръжди и не се чува, за съжаление вече не е гаранционен?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)