Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми и дефекти Galaxy S8/S8+

мнение 501 от vladi1

На мен гугълската ми е наред, до скоро имах проблем с другата, но я оправих някак си. Ползвам си интегрираните приложения за мейл.

Между другото вчера реших да разгледам една 8ца в Техномаркет и дисплея беше много гадно нагорял. Като пуснах самсунг браузера на бял фон се четеше въведение в game tools или нещо от тоя сорт беше. Незнам това нормално ли е толкова бързо да нагори така вярно беше мостра но все пак...
Samsung Galaxy S8+ midnight black
Цитирай

мнение 502 от petio_venkov

Снощи ми се случи нещо странно...
Рових из Фейсбук. По едно време позамръзна и излезе съобщение, че не отговаря. Изчакай, или затвори...дадох да изчака и няколко секунди след това-черен екран  Va
Няма включване...комбинации от бутони...греда! А бях на около 67% батерия. Викам, умря...
По-късно го включих на зарядно и светна. Натиснах пауъра и тръгна.
Няма такъв филм Smile
Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

мнение 503 от vladi1

Ами чел съм, че самото приложение в последно време е супер омазано и прави често проблеми
Samsung Galaxy S8+ midnight black
Цитирай

мнение 504 от Marto.g

Така е! Аз го ползвам ако ще разглеждам предимно от браузъра. Дори докато чета коментари се случва да спре.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 505 от petio_venkov

Да спре? Телефона умря безвъзвратно, не клюкарника Wink
Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

мнение 506 от divna

Хм, странно  Undecided При мен е бетон, но пък аз влизам през телефона рядко и за малко, може би не му давам време да се смота Smile Сега на морето, може да се случи повече да го ползвам и ще видим дали няма и при мен да има номера. Поне ще съм подготвена и няма да се чудя Smile
Над силата е само умението да я владеем ...
Цитирай

мнение 507 от DaDiablo

На мен не ми се е случвало да ми прави проблеми този апп. Доста негативни отзиви съм чел, но не съм имал проблеми.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

мнение 508 от rbobev

Не съм ползвал фейса на компютъра от години. Такова нещо не ми се е случвало. А постоянно се ровя из него. Не вярвам да е от него.

Enviado desde mi SM-G955F
Цитирай

мнение 509 от don_gori

Колеги здравейте ! Днес ми се появи един много странен проблем. Свързан е с галерията и скролирането, като слайдвам нагоре или надолу из снимките в някой албум и се получава едно странно насичане нагоре надолу много бързо. Като цъкна на менюто options ( 3те точки горе в дясно ) се оправя, но излезна ли от галерията или отворя ли някой друг албум пак се появява.
Някакви идеи ?
Цитирай

мнение 510 от OGIER

Дс, рестартирай телефона и ще се оправи. На мен ми го правеше на 7та, тук бе ми се е случвало
Др вариант е да изтриеш даните на " Галерия "

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk
When a man lies , he murders some part of the world
Цитирай

мнение 511 от Marto.g

То и при мен се скролва странно. Може би си е бъг.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 512 от divna

Аз имам почти 5000 снимки и все още не ми се е случвало.
Над силата е само умението да я владеем ...
Цитирай

мнение 513 от don_gori

Пробвах с рестарт не стана, пробвах и с чистене на датата и кеш пак не стана .. ето видео с проблема.
P.S. мисля че открих къде е бил проблема - Bixby remaper , деинсталирах го и поне за сега проблема изчезна Smile
Цитирай
Shocked 

мнение 514 от Зори

Здравейте :Smile
Имам Samsung Galaxy S8+ и преди известно време ми дефектира микрофона, след 3 дневен сервиз ми го върнаха и уж всичко си беше супер, но от около седмица като снимам видео и не може да ми го възпроизведе, качвам и на компютъра и пак не става, върнах "галерия" до начално състояние и отново не се получава . Случайно някой да има идея как да го  оправя? Другото, което ме дразни много в "галерия " са многото папки и как си разпределя снимките и видеата където си му харесва
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD