Анкета: С какъв S8 се сдобихте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Galaxy S8
45.86%
61
45.86%
Galaxy S8 Plus
39.85%
53
39.85%
Обмислям покупка
14.29%
19
14.29%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб S8 / S8 Plus
#51

S8 Plus
Amazon
arctic silver 64 gb

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
Аксесоари
#52

Най-накрая пристигна.

S8 Midnight Black, произведен края на май без никакви червени работи по дисплея.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#53

Galaxy S8 Plus
Black
Olx Wink

... HTC Sensation -> Galaxy S3 -> Galaxy Note 4 -> HTC ONE M8 -> Galaxy Note 2 -> Xiaomi RedMi Note 2 Prime -> Xiaomi RedMi Note 3 16GB -> Xiaomi Mi Max 32GB
Цитирай
#54

Най-накрая и аз се сдобих с тази страхотна машинка.
Samsung Galaxy S8 Arctic Silver ot smartphone.bg Smile
Цитирай
#55

S8 Coral Blue от Теленор. Супер як цвят. Очаквах да е по светъл, но така ми харесва повече.
Цитирай
#56

S8+ black,закупен от виваком.

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай
#57

S8+от Мтел.

Lg g3 32gb-перфектен.Вече със Samsung Galaxy S8+.Samsung  Galaxy s10+.Samsung Galaxy s21 ultra. 
Цитирай
#58

S8 от МТел

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

S8 Plus Dual Sim предлага ли се изобщо от някой оператор в България? някой някакво инфо да има? където и да питам нямат, дори и стандартен S8 plus нямат в наличност..

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай
#60

Не... не се предлага! Аз издирвам 128 GB версия с 6 GB RАМ.. и май ще си я поръчвам от eBay.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#61

(2017-07-23, 02:39:19)Galaxysport94 написа:  S8 Plus Dual Sim предлага ли се изобщо от някой оператор в България? някой някакво инфо да има? където и да питам нямат, дори и стандартен S8 plus нямат в наличност..
Няма, просто дуал симовите не са били предвидени за европейският пазар.
Само за Азия и Русия, доколкато съм чел.
Но, това не означава, че не можеш да си намериш такъв. Просто не очаквай някой от операторите да го предлага. По-скоро търси по нормалните магазини, но там и цената ще е друга.
Цитирай
#62

С два-три клика... и чичо Гугъл каза:

Samsung Galaxy S8 Dual G950

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#63

По skifon има, ама не съм стигнал до гаранция и не знам какво е положението. Иначе ето го

http://gsm-bg.eu/samsung-galaxy-s8/Samsu...55FD-Black

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

Ти имаш гаранция в представителя на Самсунг.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#65

Аз ли? Дали я признават те като ми е издадена от магазина им. Не съм я пък гледал аз.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

Ти когато дадеш телефона на магазина/оператора, от който си го купил, за ремонт, те го изпращат в К и К и там се ремонтира.
За Самсунг знам, че процедурата е такава. Може за някоя друга марка да е по друг начин.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#67

(2017-07-23, 09:36:24)Naidenoff написа:  С два-три клика... и чичо Гугъл каза:

Samsung Galaxy S8 Dual G950

С два три клика то е ясно, но друго е да си го взема на място и гаранцията да ми е една идея по-сигурна..
 не искам да обиждам такива онлайн магазин ситител и други.. но просто аз лично не бих си сложил "главата в торбата" и то телефон за 1600лв

Не,че защитавам те я тъпанари операторите/Пълни измамници и те/, но недей си боже да стане нещо знам къде да отида.. поне аз съм на такъв принцип, щото съм патил от онлайн магазини за Ел.Техника ходи ги търси после...

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай
#68

(2017-07-23, 15:37:53)Galaxysport94 написа:  С два три клика то е ясно, но друго е да си го взема на място и гаранцията да ми е една идея по-сигурна..
 не искам да обиждам такива онлайн магазин ситител и други.. но просто аз лично не бих си сложил "главата в торбата" и то телефон за 1600лв

Не,че защитавам те я тъпанари операторите/Пълни измамници и те/, но недей си боже да стане нещо знам къде да отида.. поне аз съм на такъв принцип, щото съм патил от онлайн магазини за Ел.Техника ходи ги търси после...

Ами аз точно от Ситител си го купих и те не са само онлайн магазин. Имат си реален магазин и, ако си беше мръднал малко пръста, щеше да им намериш адреса в сайта им.

http://www.citytel.bg/posetete-nashiya-magazin

А по въпроса за гаранцията - абсолютно легална си е. Просто носиш телефона при тях в магазина, а те същия ден го носят в сервиза на Самсунг. Дисплея ми го смениха гаранционно, за 3-4 дни и телефона си беше пак в мен.
Цитирай
#69

(2017-07-23, 15:37:53)Galaxysport94 написа:  С два три клика то е ясно, но друго е да си го взема на място и гаранцията да ми е една идея по-сигурна..
 не искам да обиждам такива онлайн магазин ситител и други.. но просто аз лично не бих си сложил "главата в торбата" и то телефон за 1600лв...
Проучи въпроса, преди да пишеш подобни постове ей така, за спорта. И ситител, слотбг, brossbg разполагат с реални физически магазини - имаш място, имаш и гаранция за устройствата, които се предлагат там.

 
Цитирай
#70

okey моя грешка Wink въпреки,че не всички живеем в София(всичките изброени онлайн магазини са с физически м-ни само в софия) и точно това визирах, че бих предпочел оператор заради многобройните им магазини във всеки град, а не при евентуален проблем да ходя специално до софия, или излишни разходи по Куриер, както и да е да не навлизаме в излишен спор.

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай
#71

(2017-07-23, 14:43:44)DaDiablo написа:  Ти когато дадеш телефона на магазина/оператора, от който си го купил, за ремонт, те го изпращат в К и К и там се ремонтира.
За Самсунг знам, че процедурата е такава. Може за някоя друга марка да е по друг начин.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ако магазина skifon примерно си нямат техен сервиз. Въпроса е ако отида в оторизиран сервиз да ми я признаят.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#72

(2017-07-23, 18:36:36)Galaxysport94 написа:  ....или излишни разходи по Куриер....
Значи ти ще дадеш 1600 лева за телефон, а при проблем ще ти досвидеят 3 лева и нещо си там за куриер? Интересен начин на мислене.
А знаеш ли, че спестявайки си тези 3 лева ще се видиш в далеч по-голямо приключение? Операторите по провинцията знаеш ли как ще се затичат да ти пратят телефона до оторизиран сервиз, направо ще си счупят краката... Wink
С куриер телефона ти ще стигне за ден, а операторите се моткат здраво. Чел съм по форумите за яко нехайство граничещо с наглост. Имат право по закон да те моткат до месец и нищо не можеш да им кажеш.
Та, тези спестени 3 лева накрая да не се псуваш, че си ги спестил.  Smile
Цитирай
#73

На телефони от оператори съм се нагледал и съм приключил с тях. Освен това вече втори самсунг поръчах от онлайн магазин и нямам никакви дефекти.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#74

Добре, а в гаранционната карта трябва ли да са отбелязани сервизите в които да се носи?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#75

На моята май не са отбелязани, но ми дадоха едно листче с опис по градове.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)