Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със HUAWEI Y-625
#1

Здравейте приятели на баща ми телефона нещо бъгна ... като включа смартфона се появява логото на производителя и до там не иска да отцепи повече .. понеже съм ползвал марката HUAWEI и на мен преди ли се беше случвало това и се наложи да правя HARD RESET и нещата се оправиха... проверих в гугъл каква е комбинацията от клавиши и на всякъе е описано, че е следната: POWER бутона + VOLME UP бутона , задържа се няколко секунди докато не отвори БИОСА, обаче тук нищо не става и не знам защо, някой ако може да помогне ще му бъда много благодарен ! Smile

https://ibb.co/kKS9vk
Цитирай
Аксесоари
#2

Изпаднал е в Bootloop

http://consumer.huawei.com/minisite/HiSu...index.html

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

При мен програмата не помага, не може да го види като свързано у-во. Какво да правя ?
Цитирай
#4

аз имам същия проблем с този модел ... при включване телефона забива на логото. hard reset не помага. пробвах да сложа оригиналния firmware на SD картата, но ми изписва, че версията, която се опитвам да приложа е по-стара от наличната на телефона и процеса се спира ...
Цитирай
#5

Имам същия проблем с този модел ... при включване телефона забива на логото някой да помогне
Цитирай
#6

някой може ли да помогне за Хуавей y625-u21 седи на лого и се рестартира и пак лого не пали имам 2 у625-u51 и двата същия проблем
Цитирай
#7

И при мен с този модел беше така,но беше в гаранция и като ми го върнаха на гаранционната карта пише,че са сменили платка.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#8

И на майка ми беше така и на него смениха платката по гаранция и му сложиха актуализация от 2017, което е странно Smile
Цитирай
#9

Здравейте, и аз имам същия проблем с Y625-U51, остава на лого само.Има ли решение , което не е свързано със смяна на платката?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)