Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Snapchat за Nokia XL
#1

Здравейте Smile
Един мой приятел има Nokia XL която поддържа Android приложения и искаше от мен да му инсталирам снапчат защото го няма в официалния магазин и трябваше да изтегля APK файл-а от интернет.Изтеглих няколко версии, но при опит за инсталация дава "Грешка при синтактичния анализ" или нещо от този сорт.
Изтеглих няколко други APK-та като едно от тях стана, но след като го инсталирах ми даде грешка, че трябва да имам Google Play Services за да мога да му регистрирам акаунт.
Видях в Google, че мога да инсталирам Google Play Services ако root-на телефона.Root-нах телефона и успях да ги инсталирам. Отворих snapchat, попълних данните за регистрация, и като натиснах "Създай акаунт" ми даде грешка, че трябва да инсталирам най-новата версия на Snapchat, но това няма как да стане защото като се опитам да инсталирам последната версия ми дава "Грешка при синтактичния анализ."

Търсих в Google, писах в няколко Английски форума, но никой не ми помогна.Надявам се вие да се опитате да ми помогнете.
Благодаря ви предварително  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

От форума на 4pda:

Как установить Google Play
Как да инсталираме Google Play
1) Скачать Nokia X manager (см. спойлер "Драйвера и утилиты")
Свалете Nokia X manager (https://4pda.ru/pages/go/?u=http%3A%2F%2...e=30894255 )
2) Установить драйвера
Инсталирайте драйверите
3) Включить на телефоне режим отладки
Включете в телефона опцията "Отстраняване на грешки през USB"
4) Подключить по USB
Свържете с компютъра с usb кабела
5) Запустить программу и нажать на detect device (если нечего не произошло - переустановите драйвера)
Стартирайте програмата и натиснете на detect device (ако нищо не се случва - преинсталирайте драйверите)
6) Нажать на кнопку Gapps
Натиснете бутона Gapps
7) Следовать указаниям установщика
Следвайте указанията на програмата

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)