Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 7.0 за samsung galaxy A3 2016 все пак ще има ли ?
#26

Ако проблема е в буксата, значи е за сервиз.

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Продухай буксата на телефона може да е сбрала власинки или някой боклуче!

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай
#28

Meжду другото имах една s2 -ka с неоригинална батерия 2800 мхап отново за 3 часа се зареждаше . Незнам дали е истина , но и трите телефона без майтап все за толкова . С 2 -ката е зареждах другаде в друг апартамент пак 3 часа .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#29

На приятелката ми на телефона дойде 7.0 снощи взиман е от теленор

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#30

(2017-08-13, 15:06:40)vladi1 написа:  На приятелката ми на телефона дойде 7.0 снощи взиман е от теленор

И на моята приятелка дойде днес от Виваком е телефона, обаче актуализирах го и няма опцията с разделянето на екрана( или аз нещо не правя както трябва ). При вас как е ?
Цитирай
#31

Ами не съм го пробвал ама мисля да и върна едни фабрични, че никога не е правено. Като работа бива ама аз профилактично така.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#32

(2017-08-14, 00:17:47)vladi1 написа:  Ами не съм го пробвал ама мисля да и върна едни фабрични, че никога не е правено. Като работа бива ама аз профилактично така.

Пробвай и кажи.
Цитирай
#33

От днес през ОТА Дойде преди малко!

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай
#34

Снощи му инсталирах Андроид 7. Работи добре.
Цитирай
#35

Аз също ъпдейтнах до андроид 7, но за сега не ми допада особено. Не знам дали защото съм свикнал с предишната версия, но лично за мен функционалността е намалена. И се е появила някаква лента за търсене, която се опитвам да деактивирам, но не успявам да намеря от къде да го направя. Някой ако знае как се деактивира, моля да сподели. Smile
Цитирай
#36

Хора айде азвайте как е и на при мен дойде , но чакам още отзиви . Как е батерия , екран , лагеания , забивания и т.н

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#37

Направи ъпдейт и пиши за впечатления от него. Чакаме мнения по въпроса.

 
Цитирай
#38

Аз направих и впечатленията за сега са ми:
Батерията издържа много по- малко от преди.
Преди телефона вървеше по- гладко, сега лагва повече от преди. Друго, няма филтър на синята светлина, няма разделяне на екрана. Да кажа , че след ъпдейта веднага направих хард ресет.
Общо взето с Андроид 6 беше по- добре.
Цитирай
#39

Аз пък не забелязвам някаква особена разлика.
Цитирай
#40

И аз да вметна мнение : производителността ми се струва занижена , идва му тежка тази версия , батерията  също е по ограничена , може би защото се натоварва повече процесора , дизайна също не е най-удобния , камерата е сложно подредена , но искаме андроид 7 , сега ще го търпим Smile
Цитирай
#41

При Galaxy A5 2016 върви много по гладко с Андроид 7.0, няма лагове или други проблеми. Може би защото е с по-добър хардуер спрямо Galaxy A3 2016.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#42

Хора никой не пише как е след нугата как е батерията няма шотчета от нея лагва ли праскалили сте хард резет след това

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)