Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Чисто за запазване на фирмен стил и приемственост, а и от лични естетически възгледи, смятам, че двойни камери в средата, една над друга, ще е най-добре. Ако се хвърлят да имитират, ще е жалка стъпка в лоша посока и загуба на идентичност. Но китайците и азиатците като цяло мислят по-различно - за тях копирането не е нещо лошо, точно напротив.
Освен това са и фенове на ярките цветове. За сега OnePlus успяват да са по различни, дори малко скучни откъм цветове.

Cognosce te ipsum!
Аксесоари
#77

Би трябвало това да е само дъми, но нищо чудно и да е финалния дизайн. Интересно ми е къде са скрити антените.

[Изображение: 9846815ely1ffs7ojedzaj20lc179ae9.jpg]

Huawei Mate 10 Pro
#78

Ако това е крайния дизайн, то не изглежда никак лошо. Дори ми харесва, а напоследък изключително рядко ми харесва дизайна на някой телефон. Остава само да запазят цената...


#79

Остава и да се разбере за какво ще се използва втората камера. Надявам се да не е за зуум.

Huawei Mate 10 Pro
#80

И аз предпочитам wide-angle ама да видим, в крайна сметка и зуум-а не е лоша опция. Като цяло обаче чисто като качество си мисля, че 2та сензора ще се представят по-зле от единия.
Иначе тоя дизайн ми харесва доста, интересна ще е и предницата Smile
#81

Предницата ще си е същата. Очаквам Screen-to-Body ratio-то да е около 72-73%. Е, ако го направят като при Мейт 8 и чукнат 80% ще бъде върховно и страшно красиво, но от това, което съм чел в интернет, 1+ нямат намерение за сега да намаляват рамките отпред. Стига да е над 70% е окей. Big Grin

Huawei Mate 10 Pro
#82

Мен това от последната снимка хич не ми харесва. Изключително постно и генерично.... напомня ми на G5, който далеч не беше красив телефон. Махането на антените отзад за мен е лошо решение - те придават поне малко идентичност на телефона отзад, особено ако са направени като хората (например Apple с iPhone 7 са се справили с антените много интелигентно - хем са там, хем не са толкова очевидни).

Кога се очакваше да го обяват 1+5?

Trust nobody who smiles before 10am...

#83

(2017-05-21, 12:07:17)smiley написа:  Кога се очакваше да го обяват 1+5?

Лето господне 2017-то.
Ама дата...няма.
#84

Съдейки по досегашната им практика до 15-20.06 трябва да се случи.
#85

1+5 ще се предлага в 3 цвята:
Matte Black
Soft Gold
Red

Все още няма информация за сив цвят (1+3) или гънметал (1+3Т).

Huawei Mate 10 Pro
#86

(2017-05-22, 17:15:53)Anastasia123 написа:  1+5 ще се предлага в 3 цвята:
Matte Black
Soft Gold
Red

Все още няма информация за сив цвят (1+3) или гънметал (1+3Т).
По отношение на жака за слушалки:

http://cloud.tapatalk.com/s/59230ced212b...06987.jpg?

Игра на думи....Smile
Жакът е преместен за да се отвори място за втория говорител.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
#87

Ууууу, ако го пуснат и в червено този телефон се очертава да бъде един път.

Trust nobody who smiles before 10am...

#88

[Изображение: DcDj2l5.png]

Cognosce te ipsum!
#89

Speed Test

OnePlus 5 Vs Galaxy S8 Vs Pixel XL


[Изображение: ab109af577a780791e4a8ceff8090a94.jpg]

Не е бавен...Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
#90

И аз ги гледах тези таблици, но нито в TechRadar, нито в някой друг сайт се посочва източник за произхода им. Сигурен съм, че комбинацията OnePlus и Snapdragon 835 ще бъде страхотна, но нямам доверие на тези таблици. В моите очи спийдтестовете не показват абсолютно нищо. Например днес гледах клип за спийдтест между S8 (2017) и 6s (2015) и айфончето победи със 7 секунди.

Huawei Mate 10 Pro
#91

Аз и друго гледах,но да не го споделям тук,че ще стане мазало...Smile
Иначе,знаем за отношението на David Rahimi към една определена марка,но да оставим това на страна.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
#92

Чета в публикации от тия дни, че могат да заложат на стъкло/керамика. Дано да е грешка. АлУминът се гъне, ама поне не се чупи. Иначе батерията я дават 4К, обаче ми се струва, че ще е по-скоро малко над 3К. За водоустойчивост не се чува вече, жалко.

Cognosce te ipsum!
#93

(2017-05-22, 20:10:35)kayovas написа:  [Изображение: DcDj2l5.png]

Ау, какви са хитретци, искат да видят кой цвят ще се купува за да го произведат повече.
Туй то бедна работа... 
Аз до сега не съм си изказвам мнението за този телефон 1+1 ама определено няма да се изкажа, че ще бъда нападнат Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
#94

Много хитро подхождат,но и правилно...

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
#95

Не виждам нищо лошо в това дадена фирма да проучи пазара, а какво по-добро от това да се допиташ до мнението на крайния потребител.
#96

(2017-05-23, 13:39:24)ИванМатин написа:  Ау, какви са хитретци, искат да видят кой цвят ще се купува за да го произведат повече.
Туй то бедна работа... 
Аз до сега не съм си изказвам мнението за този телефон 1+1 ама определено няма да се изкажа, че ще бъда нападнат Smile

Пълни глупости говориш. Това е страхотен подход - хем клиентите са доволни , хем те намаляват разходите за евентуални телефони , които ще прашлясват в складовете.  Неуместно изкаване.
#97

Батерията ако е 4000мАч ще бъде страхотно, но силно се съмнявам. Това си е голямо нещо и просто няма как да се сложи в телефона без да се увеличи драстично дебелината на устройството. Даже при 3Т батерията е със същите физически размери като при 3ката, но с повишено работно напрежение и от там идва по-големия капацитет. 3600 + Snap835 ми се виждат реални и напълно достатъчни, като се има на предвид 3Т с 3400 какви резултати вади Smile
#98

Всички очакват нещо от сорта на 5 и 5Т, та е възможно първоначално да видим и по-малка батерия, за да запазят нещо за есента. Видяха, че моделът работи, въпросът е дали при такива слухове, потребителите няма да изчакат по-'силния' модел. Остава малко, мисля, че следващия месец ще видим новия модел. Очакват ни още спекулации и слухове.

Cognosce te ipsum!
#99

(2017-05-23, 15:47:52)don_gori написа:  Батерията ако е 4000мАч ще бъде страхотно, но силно се съмнявам. Това си е голямо нещо и просто няма как да се сложи в телефона без да се увеличи драстично дебелината на устройството.

OP 3 е 7.35 мм с 3000 mAh(158гр),Mate 9 Pro e 7.5мм с 4000 mAh(169гр)...В този ред на мисли,едва ли дебелината ще е сериозен аргумент за капацитета на батерията.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

(2017-05-23, 14:56:06)mkarchev написа:  Пълни глупости говориш. Това е страхотен подход - хем клиентите са доволни , хем те намаляват разходите за евентуални телефони , които ще прашлясват в складовете.  Неуместно изкаване.

Аз не съм казал, че е лош ход или нещо. Точно обратното, че са хитри и че внимават с инвестицията. Млада компания са, надали имат 5 000 000 продадени телефона от всичките излезли до сега! Нормално е
Тъй че, нема смисъл да ме храниш...

Samsung Galaxy S10+ Green
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)