Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Това са днешни постове от xda, а автора е доста близо до разработчиците на OnePlus. Аз лично вярвам на 99% на тази информация.[Изображение: 970fa750be6133728cd194147a9dd055.jpg][Изображение: 9eeb344a601ca724214acd3be7d4b987.jpg]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Аксесоари

Тва ще е голяма грешка. Масовият потребител все още не е готов за такава промяна и аз също смятам, че е по-скоро неудобство. Още повече, че ме съмнява да предлагат безплатно адаптер в кутията.
Щом Samsung запазиха жака в своя нов флагман, значи определено са си написали домашното и знаят какво искат хората.

Ако реално са го махнали, няма как това да не се отрази негативно на продажбите. Вместо да махат неща, трябваше да добавят инфрачервен порт примерно, който е доста полезен и едва ли ще им коства много.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Днес случайно попаднах на една снимка, която леко ме разсмя. Ето какъв е крайния резултат от комбинация между:
Лийкнатите скици, непотвърдените рендъри, цветовете от вчера и фотошопа:

[Изображение: OnePlus-5-teaser-video.jpg]

Pete Lau потвърди, че OnePlus 5 ще използва Snapdragon 835:

Линк

Huawei Mate 10 Pro

СЕО-то на OnePlus потвърди, че следващият им телефон ще ползва Snapdragon 835. Щеше да изненада някой, ако беше казал друго. Почнаха с тийзърите.

... и предно разположен сензор за пръстов отпечатък.

Cognosce te ipsum!

Продажбите на 1+3Т ще приключат на 01.06.2017.
Според мен 1+5 ще бъде представен на 5-ти юни.
5 > 5-то число от месеца
1+5 = 6-ти месец. Big Grin

Huawei Mate 10 Pro

Явно премиерата е съвсем близо... чакаме.

Cognosce te ipsum!

В продажба от 14/06...Ако следваме логиката на @Аnastasia123.....Smile
1+4=5....А и OnePlus3 беше пуснат в продажба на същата дата през 2016г.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Неотдавна четох една статия, в която пишеше, че при телефон от 1+ са минавали около 20 дни от първия тийзър до самото представяне. Първия тийзър на 1+5 беше на 8ми май. Би трябвало да го представят в първата седмица на Юни, ако наистина спрат продажбите на 3Т на 1ви юни.

Huawei Mate 10 Pro

Едва ли ще спрат продажбите на определена дата. По-скоро до изчерпване на наличностите. Какво ще ги правят останалите бройки? Това не е преминаване от 3 към 3Т и в същото тяло да навреш подобрени части, а съвсем различен телефон.

Новината я имаше навсякъде вчера: "The Chinese startup has taken to its forums to announce they are running out of OnePlus 3T stock in the UK and the rest of Europe. No more devices will be sold starting in June."

А ето и призива във форума им: Find out what’s happening to the OnePlus 3 & 3T.

Cognosce te ipsum!

Да де, аз съм ги чел тези. Но според мен визират началото на Юни, като предвидимо време за изчерпване на наличностите. Съмнявам се на точно определена дата да затворят кепенците.

E, то е ясно, че бързат да изчистят склада, щото след пускането на новия телефон старите бройки няма да могат да се продават на същата цена. Датата не е фиксирана, а пожелателна.

Cognosce te ipsum!

Цитирам себе си от темата за Нокиите:

(2017-05-26, 13:59:25)Anastasia123 написа:  От вчера и днес се появиха тестове в GeekBench на непознато устройство със Snapdragon 835 и ... 8 GB RAM.
Предполага се, че е Nokia 9:

https://browser.geekbench.com/geekbench3/8364770

Знам, че Нокия (HMD) и 1+ нямат нищо общо, но аз имам предположение свързано с въпросните статии от интернет, които пишат, че непознатото устройство е Нокия 9.

От любопитство проверих в търсачките на GeekBench 4 и GeekBench 3 за "cheryl". В GeekBench 4 излезе само един тест от вчера, а в GeekBench 3 се появиха доста тестове, проведени между 19ти май и днес. Подозирам, че GSMArena грешат и че това не са тестове на Нокия, а на 1+5. Проверих всичките (все пак само 2 страници) тестове. Оказва се, че не е тестван само един модел (8 GB RAM). Има и друг - с 6 GB RAM. И се сетих, че преди време имаше слухове за 2 версии на 1+5 - 6/64 и 8/128.
Подозирам, че това е 1+5, а не Нокия, защото преди няколко дни се появиха истински снимки, включително скрийншотове от Нокия, а модела беше с 4 GB RAM. Нито един от проведените тестове не е на устройство с 4 GB RAM.

Huawei Mate 10 Pro

Както и аз се усъмних в предната тема, според мен не е Нокиа това. И аз съм по-склонен да вярвам, че може да е 1+5 това животно.

Ако предположим, че 1+5 има 2 варианта - 6/64 и 8/128, каква ли ще бъде разликата в цената между двата модела според вас? Може би 50 или 100 долара. Според мен 100 долара - съответно $499 и $599.

Huawei Mate 10 Pro

По скоро 50.

1+3Т в крайна сметка ще остане в продажба само в Индия: http://www.androidauthority.com/oneplus-...ar-775508/

Ето къде ще се пренасочат артисалите бройки от Европа и Америка Smile

[Изображение: 7e0af1839bf48f05a343bacddd03cafc.jpg]

По последни данни,цената ще е доста солена:

$499 за Китай и $688 за останалия свят....Дано не е истина...Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Това си е фейк. Къде е нотификейшън слайдъра? Smile

Huawei Mate 10 Pro

Доколкото разбрах,тук се показва някакъв кейс,а не телефона...Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Откъде са тези снимки? Линк към източника ако може.

 

Няма начин да е почти 700 долара за останалия свят. Това би бил краят им. Някъде в диапазона 500 до 550 евро ще е според обема памет.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3 64Gb

(2017-05-27, 19:56:01)NoMaD написа:  Откъде са тези снимки? Линк към източника ако може.
http://m.mydrivers.com/newsview/534183.html

Само,че цената я видях някъде другаде,но не знам къде беше.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Самият модел на OP e да продават в цял свят на еднакви цени. Не ми е известно да са имали специална цена за Китай. Собственикът на този стартъп е и собственик на OPPO, които се борят много силно на китайския пазар. OnePlus са по-скоро марката, с която да пробият на международния пазар.

Не мисля, че слуховете ще се оправдаят. Смятам, че цената ще е под $500 а до края на годината ще минат тази психологическа граница с 5Т модел (или нещо от сорта). В крайна сметка фьешъна успя да направи телефоните луксозни играчки и на един все по-наситен и конкуриращ се пазар, цените да растат, противно на всяка логика. Нещо като олигопол, ама постигнат не чрез тайни договорки, а чрез приучаване на потребителите да купуват като дресирани зомбита. Цените за последните години се вдигнаха с поне 30%, ако някой са му вдигнали заплатата с толкова, без да сменя работата, да се обади...

Нещата много ми напомнят на синдрома на сварената жаба!

Cognosce te ipsum!

"The device is expected to come with a price tag of $499 in China and $688 in other markets. "

Така де....Очаква се...И дано не е вярно..Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Черният PR от конкуренцията под формата на "слухове" не са от вчера Smile

Cognosce te ipsum!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)