Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, кога ще направим подфорум за G6 за да пишем в него?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Аксесоари
#2

Трябва да се съберете повечко притежатели на телефона и чак тогава ще е.
Иначе честито за телефона. Би ли споделил своите впечатления от телефончето? Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
#3

Имам G5 а сега и G6. На кратко като потребителско ревю и сравнение с G5. На първо място, уникален дизайн. Големият дисплей не си личи държейки го в ръката изглежда по-малък от G5-цата. Стъклото и метала създават иникално усещане. С това най-вече превъзхожда G5. Задните две камери: Бих казал, че ъпгрейд има само при шрокоъгълната камера. "Нормалната" както знаете е с 13мп. Ако искам да снимам 18:9 мегапикселите падат на 8.7мп. Компромисен вариант е 16:9 с 9,7мп.. Липсват ми още мегапиксели, но снима много все пак. Има софтуерни подобрения и до там. Селфи камерата не може да се хване на малкия пръст на G5 със своята 8мп. Тук е едва 5мп има разни софтуерни щуротии но.. е по-слаба. Батерията държи спокойно при натоварване 1 ден, сравнено с G5-цата ми не знам как, но караше 2 дни. Звука е доста по-слаб от G5, заради IP68 може би. Като цяло впечарлява с дизайн и дисплей, усещане.
#4

Аз също взех черния вариант нямам време да го разцъкам както трябва но вижде отзивите в XDA https://forum.xda-developers.com/lg-g6/review един колега тук от форума ме кръщаваше да взема хуавей добре че не го взех един приятел взе такъв и като видя лг-то полудя как се е прекарал та телефона е уникален не се чудете
#5
Smile 

Следобед го разгледах набързо в Техномаркет.Красив е,по повече си паднах по Moto Z Smile
Пък и като току що излязал на пазара цената му е солидна - над 1300 лв.Не бих дал толкова за кой да е смартфон.
#6

(2017-05-09, 20:03:31)droid_sense написа:  Следобед го разгледах набързо в Техномаркет.Красив е,по повече си паднах по Moto Z Smile
Пък и като току що излязал на пазара цената му е солидна - над 1300 лв.Не бих дал толкова за кой да е смартфон.

На бас се хващам че до 2 седмици цената му в продавалник чисто нов ще се движи 900-1000 лв максимум а моторолата я пропусни това вече е лайново старите бяха яки но вече са просто китайски пръчки
#7

Честит ни Форум за LG G6. Заключвам темата.  Lock

Преди да пуснете тема, моля проверявайте за такава. Ако имате проблем, добре е всеки един да е в различна тема, за да излиза по-лесно в търсачката.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)