Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни ъпдейти за LG G6

Определено след фабрични е видимо по-пъргав от Нугата. Батерията си пада по-бързо, но е малко в крайна сметка, не е фрапантна разликата. А и си има нови неща, които лично мен ме кефят.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
Аксесоари

(2018-06-22, 11:55:20)stenlius написа:  ... Батерията си пада по-бързо, но е малко в крайна сметка, не е фрапантна разликата.

Ще се нормализира след 1-на седмица Wink

                                                                    
Цитирай

Върнах му фабричните настройки и е както очаквах: консумира с едно 200-300 МБ оперативна памет по-малко и е малко по-бърз. Доволен съм, че го направих и по други причини.
Цитирай

То фабричните си е кажи речи задължително след голям ъпдейт.
Цитирай

На радио не мога да пусна Куад дака. Не си спомням при 7.0 дали беше така.
Другото което ме дразни при 8 е че примерно на ЛГ фит ако искам да съм с Джи Пи Ес трябва да е на висока точност/ ЖПС + данни/ а при 7 беше само с ЖПС

Samsung S23+
Цитирай

(2018-06-28, 12:27:45)apapazov написа:  На радио не мога да пусна Куад дака. Не си спомням при 7.0 дали беше така.
Другото което ме дразни при 8 е че примерно на ЛГ фит ако искам да съм с Джи Пи Ес трябва да е на висока точност/ ЖПС + данни/ а при 7 беше само с ЖПС

Радиото не може, така е по технологични причини: то е FM (аналогов сигнал), a DAC-ът преработва дигитален звук към аналогов. Ако свалиш DAB (Digital Audio Broadcasting) приложение, там работи. За другото нямам какво да кажа, не го ползвам.
Цитирай

Предимството на QuadDAC-a никак не е малко, особено с високоомни слушалки - вътре има усилвател и разликата с нормалния дак на Куалком в сила е голяма. В качество се усеща, но не е фрапантно и иска качествени слушалки за да си разгърне потенциала.
Работи ли ви времето на локскрийна след Орео? Излизаше преди при дъжд/сняг и беше готино, сега е пуснато ма не ми излиза на мен.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

При мен вчера и онзи ден си работеше. Даже вадя телефона докато вали над мен, светвам му екрана и си викам "Кога се намокри толкова бързо бре?" Big Grin

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

stenlius написа:Предимството на QuadDAC-a никак не е малко, особено с високоомни слушалки - вътре има усилвател и разликата с нормалния дак на Куалком в сила е голяма. В качество се усеща, но не е фрапантно и иска качествени слушалки за да си разгърне потенциала.
Работи ли ви времето на локскрийна след Орео? Излизаше преди при дъжд/сняг и беше готино, сега е пуснато ма не ми излиза на мен.


То без слушалки със съпротивление поне 60 ома е все тая - DAC-ът не се активира. А такива по-трудно се намират, не че няма, но особено ако държиш да са тип тапи. Аз съм с адаптер (от 120 ома), но той е малко неудобен, защото е дълъг.

За анимацията все забравям да запомня, хаха - откакто съм го ъпдейтнал не е като да не съм забелязал, ама... Ще гледам да споделя при първа възможност.
Цитирай

(2018-06-30, 13:32:53)stenlius написа:  Работи ли ви времето на локскрийна след Орео? Излизаше преди при дъжд/сняг и беше готино, сега е пуснато ма не ми излиза на мен.

Нямам как вече да редактирам предния ми коментар, но да споделя - имам анимация на заключен екран при валеж.
Цитирай

Като взех телефона пробвах да го активирам, но ми даде грешка. Сега успях да го активирам и работи.
Цитирай

Някакви слухове за АМЕ версията, които да съм пропуснал...?
Че става комично леко вече..
Smile

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling.
Цитирай

И аз съм с AME версия и още няма ъпдейт.
Цитирай

Канадците с H873 са започнали да получават новият ъпдейт ThinQ:

[Изображение: 794V8xU.png]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 2 потребители изказват благодарност на stenlius за това мнение:
  • Dowper, fifth_root
Цитирай

Тея корейци... едни чакат още Андроид 8 за модела си, други получават ъпдейт към него вече. Сега ще е интересно да видим отново кой колко ще чака за това.
Цитирай

Май предният път Канада първи получиха Орео и след около месец и европейските версии. Ще видим дали сега е така пак.

[Изображение: W3OevkS.jpg]

И едно видео сравнение с G7 след ъпдейта. Вижда се новият интерфейс на камерата и се вижда, че телефончето работи предоволно бързо на фона на G7:


S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Този update на G6 какъв е? И защо този интерфейс на камерата е така? Някакъв нов update ли има или дето ползва друг launcher?

Преди малко пак прегледах клипа от по-горния пост и видях, че неговия security patch е от 1 юни. Моят е от 1 април? В камера има някакво QLens?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Живот и здраве чакаме този ъпдейт и за нашите телефони. Моят секюрити пач е от 1 май, но всички сме с версия V20a, просто са доста различни явно, някои са получили камерата с qlens още с първият ъпдейт. Ще пуснат V20b и предполагам и ние ще я получим. Ей тук има V20b, но е за полски оператор и не съветвам никого да я флашва, освен ако не е готов да се бори с телефона при евентуален буутлуп.

https://lg-firmwares.com/downloads-file/...p_0616_kdz

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Добре. Но QLens какво е?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Цитат:QLens takes further advantage of the image recognition capabilities of the AI technology to scan QR codes to improve the online shopping experience. Capture an item of interest with QLens to get information as to where to buy the product online at the lowest price as well as recommendations of similar items. Perform an image search with QLens to see matching or similar images of food, fashion and celebrities or detailed information of landmarks such as buildings and statues.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Общо взето това едва ли някой ще го ползва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай

Ебаси, помислих някакви чудеса ще прави по качеството на изображението за снимката, а то к'фо се оказа... Big Grin

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Не знам и защо си очаквал нещо кой знае какво. Като е толкова рекламиран този изкуствен интелект - па да вземе да изправя ефекта на рибешкото око от широкоъгълната леща.
Цитирай

Ами помислих, че е някаква опция един вид за по-добро "качество на снимки" Широкорибешко не е в ли режим Popout? Big Grin

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай


S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)