Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни ъпдейти за LG G6

То този ThinQ никаква работа не върши така или иначе.
Цитирай
Аксесоари

И аз да се похваля с ъпдейт AME версия двусимов.
Цитирай

Май след тоя ъпдейт батерията взе да пада по-бързо при мен.
Цитирай

И на мен ми се струва така

Изпратено от моят LG-H870DS с помощта на Tapatalk
Цитирай

Рекох за бъзик да питам LG какво се случва - държа да отбележа, че модели като H870DS или H870DSU (не съм проверявал всички, но тези два ми стигат) ги няма на сайта, затова съм избрал H871.

[Изображение: lgthinq.jpg]
Цитирай

(2018-08-09, 15:19:57)fifth_root написа:  Май след тоя ъпдейт батерията взе да пада по-бързо при мен.

Като SOT колко е това по-бързо ?
Цитирай

Трябва да го сферя, ако наистина ще робуваме на цифри/числа. Но аз от понеделник до петък излизам и се прибирам по едно и също време и правя едно и също на телефона. Е от там ми е констатацията. Мога да допълня, че издържаше повече от G4 или V10 (спрямо него малко повече), но сега нещо по-бързо се топи, предвид че ползвам общо взето едни и същи приложения.
Цитирай

Ей тази глупост ми излиза при ВСЯКО спиране и пускане на мобилни данни-около 20 пъти на ден... Няма ли как да скрия това дразнещо предупреждение[Изображение: ca46ffc787784e3a000433eff0113610.jpg]

Изпратено от моят LG-H870DS с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няма.
Цитирай

Винаги е трябвало потвърждение за подобни неща при LG, което от една страна има смисъл. От друга е по-удобно без, така ми беше на Хуауея.
Цитирай

А в същото време,заключен телефон можеш да го изключиш ей така,без да иска защита...
Нали ако ти го откраднат,трябва да имаш възможност да го намериш дистанционно.Но крадеца като го изключи...

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

На самсунга ми без отпечатък или пик няма изключване. Но на Г5-цата си го изключвам когато пожелаеш. Явно ЛГ не се интересуват от това.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2018-08-21, 09:10:03)chopakov написа:  А в същото време,заключен телефон можеш да го изключиш ей така,без да иска защита...
Нали ако ти го откраднат,трябва да имаш възможност да го намериш дистанционно.Но крадеца като го изключи...
Аз ползвам smart lockscreen protector. При заключен екран не можеш да изключиш телефона, нито да използваш статус бара без отпечатък или парола.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

Абе, някой с двусимов и ThinQ ъпдейт има ли? Big Grin Тия пак си направиха *ашак с потребителите.
Цитирай

Да аз имам и ми дойде доста късно. AME версия
Цитирай

Ти какво получи?
Андроид 8 и ъпдейт с тинк кю
Илу само осмицата че не става ясно

Samsung S23+
Цитирай

Защо не си отворите отделна тема за двусимовите, че всеки път се бъркам, че има нов ъпдейт в темата.

                                                                    
Цитирай

Няма смисъл да се отварят две еднакви теми по смисъл и предназначение.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • Dowper, vargala81
Цитирай

От днес[Изображение: f2e9440a1ccddac0a9b8fe97ef8d4033.jpg]

Изпратено от моят LG-H870DS с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikolai_777 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

И при мен се появи, но много бавно се тегли и прекъсва.

Samsung S23+
Цитирай

Андроид 8 и ъпдейт с тинк кю
Цитирай

7 часа го теглих.. Ще чакам да де стъмни да видя разликата.

Lenovo A536
Цитирай

Кажи после дали има някаква разлика, да знам дали си заслужава тегленето

Изпратено от моят LG-H870DS с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ето с и без, предполагам си личи..[Изображение: f048353f6530c5dd6cc4d37c380bf380.jpg][Изображение: 884463a4eaf52bad3b781f46530cd694.jpg]

Lenovo A536
[-] 1 потребител изказва благодарност на JuStIc3 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Със и без какво?

Изпратено от моят LG-H870DS с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)