Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни ъпдейти за LG G6
#51

Нов има.V11g..Ноември..ъпдейта е малко над 1ГБ.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
Аксесоари
#52

Интересно. Щом в V11 трябва да е 7.1.1 според мен. V20 трябва да е Ореото. Сподели, ако обичаш дали има промяна във версията на Андроид след ъпдейта.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#53

Няма промяна във версията на Андроид.Мисля,че Януари или най-късно Февруари трябва да пристигне Орео.Наскоро видях едно чуждестранно запитване към LG съпорта и бяха отговорили,че следващия ъпдейт ще е Орео,тоест след този който инсталирах току що.Разлика няма освен,че сигурноста по системата е подобрена и обхвата в статус бара е на чертички вече.Телефона определено стана по-бърз,усеща се в отваряне на настройки,приложения и т.н.Изключително мазно работи.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#54

Нали уж до края на годината трябваше и 8 да е пуснат
Цитирай
#55

А миналата година за g5 вече нямаше ли?

Изпратено от моят G8441 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

(2017-12-20, 21:48:28)Marto.g написа:  А миналата година за g5 вече нямаше ли?

Изпратено от моят G8441 с помощта на Tapatalk
За тук беше наличен около 20-24 ноември м.г.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#57

Пичове,снимките са подобрени.Виждам голяма разлика с преди и почти няма шум при приближаване и това се отнася и за широкоъгълната камера.Това всичко на ауто настройки,иначе е ясно че на ръчни нещата стават много по-добри,особено вечер.Сега забелязвам как изпъкват детайлите при зуум и отделно почти не се усеща кога снимаш,става мигновено.Няма никакво забавяне на бутона за снимане.
Още инфо-Фокусира поне 2 пъти по-бързо от преди!А си мислех,че преди фокусира бързо Big Grin

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#58

Браво на LG, дано така се справят и с ъпдейта до 8! Между другото на V20 широкоъгълния сензор се справя много добре през деня, а този в G6 трябва да е още по-добре. И да ви кажа, че доста често ползвам широкоъгълния сензор, а с Мейт 9 имам всичко на всичко 1-2 черно бели снимки. А и ако искам, V20 има 9 различни режима, от които 2 са черно бели.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#59

Тоя широкоъгълен сензор е супер гъзария.Наистина ме кефи на макс обхвата.Отделно не виждам черно белия филтър в камерата на LG с какво отстъпва на мейта и монохромния му сензор..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#60

Не мисля че си внушавам, но и батерията държи доста повече.
Цитирай
#61

Този ъпдейт доста промени телефона като цяло. То и преди не е имало проблем с изключение на камерата. Определено беше дразнещо шумна в тъмни условия. Сега с ръчни настройки е достатъчно добра, то винаги може още...
Батерията и на мен ми се струва, че държи по-дълго време.
Дисплея също работи различно.

Силно се надявам да се запазят нещата и в 8.
Цитирай
#62

2 дена с новия ъпдейт.
Камера - не съм пробвал.
Дисплей - по-добра работа,по-контрастен ми се струва.
Батерия - по-издръжлива.
Обхват - струва ми се по-стабилен.Преди ъпдейта рестартирах на 1-2 дена веднъж,заради загуба на обхват и невъзможност за повторно свързване с мрежата.(Най-малкото,още не съм рестартирвал)

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#63

Сега го свалям ...според мен 8 ще е февруари , март щом сега сме получили. По добре да се забават малко ама да е безпроблемен ...телефоните на гугъл са от първите и постояно имат проблеми.
Цитирай
#64

Интересното е, че не мога да си направя скриншот по обичайния допреди ъпдейта начин - с едновременно натискане на бутона за изключване и бутона за намаляване на звука. Някой да има идея за решение?
Цитирай
#65

Само с Capture ми се получи.
Батерията до сега не ми е издържала толкова.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#66

(2017-12-23, 11:36:33)CKD написа:  Интересното е, че не мога да си направя скриншот по обичайния допреди ъпдейта начин - с едновременно натискане на бутона за изключване и бутона за намаляване на звука. Някой да има идея за решение?

При мен работи по същия начин.
Пробвай да го рестартираш.
Цитирай
#67

При мен също работи скрийншота точно както преди.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#68

Как е с новата 8.1? Държи ли се добре?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай
#69

(2017-12-24, 17:29:32)AndroiOS написа:  Как е с новата 8.1? Държи ли се добре?
Все още няма 8 за G6. Дискутира се последния ъпдейт V11g който е 7. Smile

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#70

А кога ще има?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай
#71

(2017-12-24, 21:37:45)AndroiOS написа:  А кога ще има?
Вероятно до месец-два, но...телефонът е безпроблемен и сега така че, поне аз не чакам осмицата с някакво настървение. Big Grin

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#72

Този v11g ъпдейт какво ново има?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай
#73

При мен след ъпдейта забелязах спад в издражливостта на батерията. Преди малко видях че 20% от консумацията беше от phone idle, а 10 android Os.
Цитирай
#74

(2017-12-24, 21:37:45)AndroiOS написа:  А кога ще има?
Днес от LG са започнали разпространение на Android Oreo за V30. Скоро и за други модели.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#75

В Китай е била пусната бета версия на Oreo за G6.
Актуализацията е била налична за моделите: LGM-G600L, LGM-G600LR, LGM-G600LP, LGM-G600K, LGM-G600KR, LGM-G600KP, LGM-G600S, LGM-G600SR, and LGM-G600SP.
https://www.androidauthority.com/lg-g6-update-784588/


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)