Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни ъпдейти за LG G6

(2018-04-19, 08:44:40)fifth_root написа:  Сензорът на G6 може да изглежда на параметри по-слаб и дори да няма Laser Autofocus, има CDAF и PDAF, които имат своите предимства, като имайте предвид, че лазерният го няма никакъв за по-далечни обекти; по-ново поколение е, което значи само по себе си нещо; OIS на G6 е по-добър (това за цветовата гама не го разбрах). Самият телефон, като такъв, е пределно ясно, че е по-добър. Просто не е това, което сме очаквали откъм камера като разлика в качеството, но да е разочарование чак... Да, по-малък е и с по-малко мегапиксели, но не означава, че не компенсира с друго или че не са достатъчни. G4 само в отношение селфи камера води.

Всички смартфони с лазерно фокусиране използват и контрастен фокус поне. А примерно LG V20 е с хибриден фокус, който включва лазерен, CDAF и PDAF.
За G6 никъде не успях да открия, че има друга система за автофокус освен PDAF.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари

Отледал съм се в Нокиа 7+ и мисля, че ще е по-добра от Г6 особено с този АндроидУан. Аз не мога да повярвам, че година след излизането на флагшипа им нямат 1 ъпдейт, пълни смешници и балъци са, а най-лошото е, че е така от години. Заслужават си слабите резултати, заслужават и да фалират, а толкова много ги харесвам.. просто ума не ми го побира, как това нещо продължава с години.
Цитирай

Пълно е с невярна информация, дотам, че G6 има лазарен автофокус, но май си прав - само с PDAF е. Сензорът на V20 е една идея по-нов. Но пък стабилизацията на G6 е по-добра, и моделът е с малко по-добър графичен процесор (респективно с другия). Струва ми се, че си експериментират какво използват и то не по най-удачния начин - с флагмани.

Тъжното е, че straightup е прав - силни са в много отношения, но бавно си коригират издънките и недостатъците. А в този бранш е война на всеки няколко месеца и след толкова години LG се замислям дали следващото ми устройство ще е такова.
Цитирай

Абе аз се кълнях след проблените с дисплея при V10, че повече LG никога, но ето ме пак с LG Big Grin В крайна сметка направух един опит за смяна на марката, който ми излезна 1349 лв. и 9 месеца мъчение. Накрая поне го продадох за 700 лв. добавих към 50-60 лв. и си взех V20. От близо 5 месеца съм с V20 без калъф и следи от използването има само около USB-C порта. А Мейт 9 страничните му лайсни се бяха надрали здраво, а го ползвах с кейс. Иначе за ъпдейтите и коригирането на грешките сте прави. Отдавна има решение за проблемите с задържане на изображението в LCD екраните, дори и аз им писах на LG, но никаква реакция...


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

За какво задържане на изображение говориш и какво е решението ? Че преди ден ми се беше отбелязъл часа от always on дисплея.

Lenovo A536
Цитирай

Прочети цялата тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=84520
Има и по-добро решение, но е свързано с Root, отключване на bootloader и смяна на кернела.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

При продължително задържане на едно изображение, като го смениш остава негова като сянка върху дисплея. Имах такова на V10, но не и на G4. Сега пък имам на G6 едно, писах за него в темата за бъгове и дефекти - виждам го само на бял екран обаче:

:[Изображение: MVfyV9S.jpg]
Цитирай

Осрахте темата...
Следя я,да разбера нещо за ъпдейти а вие я обърнахте на фейсбук...

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

Е какви ъпдейти очакваш от тях? То няма смисъл да следиш, ако чакаш ъпдейт. Къстъм от ХДА и това е.
Цитирай

Игнорирай написаното като не ти харесва бе.
Цитирай

Баси бавните няма ли да пускат вече 8цата ?
Цитирай

В края на този месец ще я пускат в Корея.Тука според мен няма да пристигне по рано от края на май.

Samsung Galaxy Note GT-N7000
Цитирай

Доколкото се гласи - около юни за нас. Уж ще е 8.1, но да видим...
Цитирай

за v30 -ката вчера го пуснаха така че мисля в най-скоро време ще е наличен и за g6

Ericsson T18-->Siemens C62-->Sony Ericsson K300-->Sony Ericsson W550-->Sony Ericsson W850-->Sony Ericsson W980-->Nokia E51-->Motorola Milestone - - >Motorola Razer 910-->Sony Xperia Z2 - - >Sony Xperia XZ -->LG V10 -->  LG  G6  --> LG V30+ --> Sony Xperia  1 II --> Samsung 22 Ultra - - > Sony Xperia 1 IV
Цитирай

(2018-04-26, 19:13:56)matj17 написа:  за v30 -ката  вчера го пуснаха  така че мисля в най-скоро време ще е наличен и за g6

За V30 ама в България имат ли ?
Цитирай

Ако правилно съм чел, то за V30 беше и предвидено да е по-скоро, пък за G6 след това. Все тая ми е, като дългогодишен ползвател на LG съм свикнал. И дори не очаквам Орео да предложи кой знае какви колкосални промени. Ще видим. И да се надяваме на P догодина, като за последно за този модел. Big Grin
Цитирай

То наистина няма има кой знай какви промени. Важното е защитета на у-вото както при Apple.

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

(2018-04-26, 21:08:03)techo_87 написа:  За V30 ама в България имат ли ?

Моят е от citytel v30+ HKG регион  Tummenupp

Ericsson T18-->Siemens C62-->Sony Ericsson K300-->Sony Ericsson W550-->Sony Ericsson W850-->Sony Ericsson W980-->Nokia E51-->Motorola Milestone - - >Motorola Razer 910-->Sony Xperia Z2 - - >Sony Xperia XZ -->LG V10 -->  LG  G6  --> LG V30+ --> Sony Xperia  1 II --> Samsung 22 Ultra - - > Sony Xperia 1 IV
Цитирай

Моят G6 е H870DS, така че ако жълтурите получат първи ъпдейти, трябва и аз с тях.
Цитирай

https://www.phonearena.com/news/LG-G6-An...e_id104446

От понеделник пускат
Цитирай

Това по ОТА ли ще идва или трябва да го търся някъде

Samsung S23+
Цитирай

За хората които се оплакват от usb порта ....
Проблем с сензора за влажност , не зареждане и хлабав кабел решението е почистване на порта ...имах от всичките проблеми и мислех да го праштам в сервиз защото по някое време спираше да се зарежда ... Порта ми беше пълен с мъх от джобове и кабела не влизаше до край даже си купих друг кабел ... А проблема не беше в кабела .
Ето един полезен линк https://m.youtube.com/watch?v=zK8H1B5Sq3g
Цитирай

http://www.mobilebulgaria.com/news/43126...droid-oreo
Цитирай

(2018-04-28, 18:30:30)kiril271 написа:  http://www.mobilebulgaria.com/news/43126...droid-oreo

Кога ли ще е и в България?
Цитирай

Предполагам края на Май.

Samsung Galaxy Note GT-N7000
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)