Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни ъпдейти за LG G6

Очаквайте в някоя следваща версия на Андроид да премахнат напълно настройката за местоположение и по подразбиране да е включено проследяването с висока точност!
Преди си имаше отделно подменю в настройки "местоположение", в Андроид 8 го скриха при Гугъл и в заключване на екрана и сигурност, в 9 махнаха възможността за икономичен режим, в 10 може да махнат и тогъла...


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
Аксесоари

Струва ми се доста по-лагав с този ъпдейт. Някой друг ще потвърди ли моето мнение или е време да му набича Hard Reset?

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Мен ми се струва, че батерията държи по-малко и забелязвам леки бъгове и мисля и аз да направя ресет.
Цитирай

Определено държи по-малко батерията. Направих хард ресет веднага след ъпдейта. Движеше доста лагаво. Понамести се вече и си работи добре.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай

За батерията моето мнение че 9ката като андроид е зле. Нямам Г6 но на самсунг който ползвам след ъпдейта на 9 времето на екран ми падна с повече от час спрямо 8цата. При Г5цата нещата са различни но то е с къстъм ром и разни промени по кърнела. Сега се чака 10ката защото май са успели да оправят батерията.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Някаква промяна при камерата,някой да сподели
Цитирай

Как е батерията с новия Андроид 9? Аз съм още със 7. 8 го пропуснах поради проблеми с апликацията на DJI дрон. Батерията в момента ми държи по 6-7ч онскрийн на wifi.  Ако 9-ката е по-зле, май ще си остана на 7?
Цитирай

По-зле е според мен.
Цитирай

Минах на 9-ка и не ми е лагав - напротив, сега е по-мазен от 7-цата. Но батерията определено е по-зле... Ще изчакам още няколко дена да съм сигурен, и после ще пробвам с хард ресет. Струва ми се,че батерията държи 1ч по-малко от преди SOT
Цитирай

Update след няколко дена на Андроид 9: в началото наистина имах проблеми с батерията, но сега всичко е наред. Това, което направих, беше да спра Google приложението (и без това никога не съм го ползвал), и да инсталирам ръчно последната версия на Google play. В момента съм на Total time since last charging 24h, от които Screen On Time 5ч, и батерия на 26%, което е много добре, даже по-добре от преди. Онзи ден направих и SOT 7:30 часа, което са телефон на 2.5г си е супер.
[-] 4 потребители изказват благодарност на deyo за това мнение:
  • Dowper, ganchev, garfild76, vargala81
Цитирай

Дойде нова актуализация V30b    

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Има леко подобрение с лага, но .... за жалост си остава лагав телефон. С тоя чипсет от преди 100 години няма как да е друго яче.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

(2019-12-26, 19:55:21)methtical написа:  Има леко подобрение с лага, но .... за жалост си остава лагав телефон. С тоя чипсет от преди 100 години няма как да е друго яче.
Аз съм си много доволен от телефона. На 2.5г е, и нито има лаг, нито проблеми с батерията. За това време бившето ми галакси беше вече тотална скрап. Жалко, че новите LG-та от серията са доста скъпи.
Цитирай

Някой знае ли как да се върна на 8-цата?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

И к'во, май приключиха актуализациите...

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
Цитирай

Ми той телефона е на почти 2.5г, какви актуализации да има повече, то досега почти нямаше та...
Цитирай

(2020-08-25, 15:58:00)Dowper написа:  Ми той телефона е на почти 2.5г, какви актуализации да има повече, то досега почти нямаше та...

Искаш да кажеш 3.5 год. почти?
В продажба е от април 2017 Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2020-08-25, 19:43:39)vargala81 написа:  Искаш да кажеш 3.5 год. почти?
В продажба е от април 2017 Big Grin

Така е, аз го имам от над 2г, а го взех 1г след излизането. Та нормално е всичко при този модел да е приключило отдавна. Аз си го пазя заради добрата камера, докато не скоча на нещо ново от ЛГ, евентуално догодина.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • vargala81
Цитирай

Някой с къстъм ром? Нещо не ми харесва след последния ъпдейт, а искам да го посъживя, че понякога ми спасява положението.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)