Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Huawei P10 lite-резултати, коментари, съвети

(2019-01-05, 23:39:56)flammen написа:  От сервиза на Хуавей. 25лв. струваше. В сервиза искат 60 със смяната.

Как успя толкова бързо да я скапеш телефона още няма 2г от както е излязъл
Цитирай
Аксесоари

Ми нямам представа, но всъщност проблема не е, че изкарваше 3 часа сот, ами това, че изкарах ли го навън на студа, без значение колко прпцента е батерията му, падаше до 0 за две три минути.

Samsung a40
Цитирай

Забелязал съм че като падне батерията например под 30% след това пада бързо в режим на готовност, някои има ли пидобни симптоми
Цитирай

При мен пада бързо когато падне под 20%

Huawei p10 lite 
Цитирай

Да може би си прав колега някъде там започва около 20% с точност не съм забелязал и се чудя защо е така, иначе държи по 5 - 5.30ч екран
Цитирай

Аз имам много странен проблем.Губи обхват и батерията за половин ден се стопява.Cell stendby е на 60% дори и при спрени мобилни данни и wi fi.Върнах настройките фабрични даже и до андройд 7 и пак е така .Някой с такъв проблем
Цитирай

Може и от картата да е. Опитай с друга.

 
Цитирай

Здравейте ,за втори ден телефона ми прави проблем с батерията .Както е на 51-52 процента изписва- батерията е празна телефона ще се изключи след 30 секунди- изключва се и след като го включа към зарядното и го включа ,показва 56-57 процента заряд.Скоро му правих заводски настройки.Интересно ми е ,че при напълно зареден с изключване в 23.00 и включване 05.50 заряда е 84-83 процента.Дали батерията е заминала.Благодаря на всички .
Цитирай

Със сигурност се прецакала батерията имах такъв проблем със стария ми P9 смених я и се оправи

Huawei p10 lite 
Цитирай

И моята батерия сдаде багажа за година и нещо.
Оказа се, че гаранцията на батерията е 2 години, от което останах доста приятно изненадан.
След смяна е като нов. Smile

HTC Desire X Blue
LG L Bello White
LG Nexus 5X
Huawei P10 Lite Blue 4GB RAM
Цитирай

(2019-01-05, 23:39:56)flammen написа:  От сервиза на Хуавей. 25лв. струваше. В сервиза искат 60 със смяната.
А къде се намира сервиза, и пращат ли по Еконт?
Че и моята се предаде
Цитирай

Здравейте преди няма и седмица смених батерията и се случва нещо странно. https://gsmbaterii.bg/%D0%B1%D0%B0%D1%82...i-p10-lite
Един път държи до дупка не мога да я изхабя примерно миналата вечер беше на 35% и докато стигне около 5% ми отне час и половина и то без да гасне дисплея с ютуб чак се учудих, а тази вечер беше на 55% след няма и половин час го поглеждам показва 15% и дава известие за нисък заряд. Казаха ми да направя калибриране да се изключи тела и така да го зареждам до 100%, но май не става нищо. Имате ли идеи как да процедирам, съвети? Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)