Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Huawei P10 lite-резултати, коментари, съвети
#76

моя телефон е от технополис и е с бързо зарядно. Не знам дали зависи от различни партиди, или просто умело ползват резервните лепенки в комплекта за запечатване на кутията

Samsung a40
Цитирай
Аксесоари
#77

Уж аз ги скъсах, а и вътре имаше още 2.
Но пак казвам, зарядното е хуавейско и е 1А.
Както и да е. Сега ще им върна апарата и ще си взема друг.
Цитирай
#78

.. ето това трябва да ти е зарядното
[Изображение: 7d2b03720b7f3f16704f6d004cacfd7c.jpg]

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

                                                                    
Цитирай
#79

(2017-10-12, 12:45:39)emzo написа:  Уж аз ги скъсах, а и вътре имаше още 2.
Но пак казвам, зарядното е хуавейско и е 1А.
Както и да е. Сега ще им върна апарата и ще си взема друг.
Телефона идва с няколко лепенки, част от които са в кутията. Операторите инсталират собствен софтуер - приложения, дори и ъпдейтват до последната актуална версия(за да е по добро първото впечатление), слагат собствена начална страница на браузъра и тн. Затова има повече лепенки в комплекта.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#80

Верно не може да изкара 7 часа дисплей Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung a40
Цитирай
#81

(2017-10-14, 18:45:23)flammen написа:  Верно не може да изкара 7 часа дисплей Smile

Кво ще рече това? Моят изкарва повече от 7 часа? В смисъл при мен показва 7 часа и нещо за дисплей а съм още на 74 процента батерия Батерията ми държи 3-4 дни, ползвам го само за разговори, без интернет почти по 10-20мин на ден макс и то за вайбър предимно и то не всеки ден и рядко за камера и игри.
Цитирай
#82

(2017-10-18, 08:52:23)lapence написа:  Кво ще рече това? Моят изкарва повече от 7 часа? В смисъл при мен показва 7 часа и нещо за дисплей а съм още на 74 процента батерия Батерията ми държи 3-4 дни, ползвам го само за разговори, без интернет почти по 10-20мин на ден макс и то за вайбър предимно и то не всеки ден и рядко за камера и игри.

Не вярвам при 74% да имаш 7ч дисплей каквото и да правиш, а и след като ползваш телефона само за разговори една нокиа от тези с копчетата ще ти изкара близо седмица.
Цитирай
#83

(2017-10-18, 08:52:23)lapence написа:  Кво ще рече това? Моят изкарва повече от 7 часа? В смисъл при мен показва 7 часа и нещо за дисплей а съм още на 74 процента батерия Батерията ми държи 3-4 дни, ползвам го само за разговори, без интернет почти по 10-20мин на ден макс и то за вайбър предимно и то не всеки ден и рядко за камера и игри.

нещо се бъркаш ..

                                                                    
Цитирай
#84

Защо да се бъркам, като не го използвам често телефона и предимно за разговори 1-2 пъти на ден си е напълно възможно не съм го зареждал вече 3 дни и имам още 27% батерия


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#85

(2017-10-19, 08:12:36)lapence написа:  Защо да се бъркам, като не го използвам често телефона и предимно за разговори 1-2 пъти на ден си е напълно възможно не съм го зареждал вече 3 дни и имам още 27% батерия

И аз съм така, като не ползвам почти Интернета.
Цитирай
#86

(2017-10-19, 08:12:36)lapence написа:  Защо да се бъркам, като не го използвам често телефона и предимно за разговори 1-2 пъти на ден си е напълно възможно не съм го зареждал вече 3 дни и имам още 27% батерия

Колега макар че ме съмняват твоите резултати, такива рекорди тук никой не гони, всеки има интерес чрез едно умерено ползване на телефона без да се налагат ограничения за интернет, разговори и така нататък, батерията на телефона да се представя добре, което донякъде е свързано и с добра софтуерна оптимизация. При едно такова ползване този телефон изкарва средно около 5ч екран и ще се радвам ако за в бъдеще с някой ъпдейт към тези 5ч се прибавят още 1-2ч, което за тази батерия не е непостижимо.
Цитирай
#87

Ей тва как се получи. Телефона си го ползвам съвсем нормално, когато ми трябва. Малко телефония, интернет, Вайбър, игри не играя  и някой друг филм от време на време. Почти го докарвам на два дена батерия.
Според мен всичко над 5 - 6 екран си е някакъв бъг на софтуера.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
#88

Получило се е като си го включвал да се зарежда и си го махал от зарядното преди 90%, тия трикове са ясни на всеки
Цитирай
#89

Обаче на енергоспестяващ режим :/


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#90

Снощи си направих експеримент след като го заредих до 100% спрях Wi-fi и го сложих в ултра икономичен режим. Сутрината беше 99%. Обикновено за една нощ без да ползвам режими и с включен Wi-fi и местоположение отиват около 9%. Сега е 7 часа след като съм станал и 84%. По това време обикновено е на 50-55%. Определено режима помага на батерията.

Изпратено от Huawei с помощта на Tapatalk
Цитирай
#91

След този ъпдейт 185 при мен определено това , което аз забелязвам е подобрение на този етап в батерията. Уточнавам че направих пълен ъпдейт на ОТА 2.27 гб и след това ресетна телефона. Аз съм активен сравнително ползвател и засега съм доволен...
Цитирай
#92

Здравейте. Искам да си купя зарядно за колата. Има ли значение дали да бъде quick charge 2.0, или quick charge 3.0. Благодаря!

Samsung a40
Цитирай
#93

Гледай параметрите на оригиналното зарядно и се ориентирай по тях.

                                                                    
Цитирай
#94

Страхотна батериа

[URL=http://www.img-share.eu/main/image_view/Screenshot_20171112-012514vZHkX2s.png.htm][Изображение: Screenshot_20171112-012514vZHkX2s_thumb.png][/URL
Цитирай
#95

Здравейте. Много често ми излиза това известие за енергоемки приложения. При вас често ли излиза и как е правилно да се отработи, за да останат работещи въпросните приложения? Дали трябва да са маркирани приложенията и да натисна затваряне?
https://imgur.com/a/wV5PJ
Цитирай
#96

Днес засякох с оригиналното зарядно от 1 до 100% зареждането продължи 2,30ч
Цитирай
#97

От 5 дена съм с телефона купен от Виваком син ,батерията сравнение с моя м4 аква е чук правя по 6-6,30ч екран


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P10 Lite
Цитирай
#98

Имам 3-4 зареждания, очарован съм от батерията. Най-накрая извадих зарядното от джоба и не се оглеждам за контакти.
Бях с S6 [Изображение: 71057c9c6243fe3b4e67a9134e482b38.jpg]

*******************
Кой изпи бирата?
Цитирай
#99

Ромът е Resorrection Remix. Батерията се държи повече от добре, поне за сега.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Здравейте. Някой има ли идея от какво може да са тези сривове на батерията? С B193 съм. Случва се предимно през нощта, при всичко изключено и всички приложения се затварят след като се заключи дисплея. Последния спад е с 5 % от тази сутрин. Интересното е, че като съм извън вкъщи няма такива проблеми. За един работен ден без да го пипам пада с 2-3 %. С B185 нямах такива проблеми. Телефона го държа на 3G/2G, на Теленор съм.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)