Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Фонетична клавиатура
#1

Здравейте! От около 3 години ползвам P7, който си дойде с някаква предварително инсталирана Huawei Swype клавиатура, която ми вършеше чудесна работа. От вчера съм сред собствениците на P10 и си блъскам главата от къде да си намеря такава клавиатура. Те такова животно като Huawei Swype не намирам в Google Play. Има си Swype, която, освен, че е платена, е и с ЮВЕРТЪ фонетика. Разгледах и други предложения, обаче и те са с тази подредба. Никъде не можах да намеря такава с ЧШЕРТЪ фонетика...
Цитирай
Аксесоари
#2

Huawei в момента използват SwiftKey, преди не знам как е било. Но в настройките на SwiftKey можеш да си избереш между тези две български подредби на клавиатурата. Клавиатурата на Google също я има в Huawei, но там не знам какви езици и между какви подредби можеш да избираш.
       

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

Gboard на Гугъл също има фонетика

Huawei P10+ 9.0 - stock / Mi 10 stock
Цитирай
#4

Видях и двете клавиатури, които си пристигат фабрично - нито Gboard, нито SwiftKey позволяват някаква корекция. Включих си и стария телефон, за да разгледам по - подробно разликите - оказват се разменени само буквите Ю и Ч, както и въпросителния знак... Не е голяма работа, ама ме дразни... Отделно, че там имах натрупан доста богат речник в акаунта, който изчезна безвъзвратно. Ако някой има идея как да си инсталирам същата клавиатура, има 1 бира от мен... Качвам и шотове от 7-цата, за да стане по - ясно какво точно имам в предвид.

           
Цитирай
#5

Виж тук - https://drive.google.com/file/d/0B9rDdlJ...k5S1k/view

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#6

Приложението не бе инсталирано.
Изглежда, че пакетът е повреден.
Цитирай
#7

Писах и в другата тема за p9, но може би и тук става.
Колеги, коя клавиатура ползвате?
Вграденара не става, swift-а не е лош, но са
разменени ч и ю буквите, а и като се натисне 123
за символите, пак не ми харесва.
Има ли клавиатура приличаща 1:1 с тази на епъл:
Изглед, фонетика, подсказка проверка правопис, звуци и т. н. ?

Преди и тази от xperia ми харесваше и търся сега.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#8

Smart Keyboard Pro


[Изображение: Screenshot_2017-09-02-08-38-03.png]

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)