Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със заключване на екрана
#1

Здравейте, проблема е, че не мога да си направя телефона да се отключва с плъзгане, не е активно просто, а преди беше-като вляза в нстройките за  заключен екран и са активни само Схема, ПИН и парола и другите са неактивни и пише "Деактивиран от администратор, политика на криптиране или памет на удостоверения"*-как да го оправя???


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Да нямаш някой лаунчер инсталиран ?
Цитирай
#3

Не нямам просто пробвах да въведа схема на закл.и след това ми станаха неактивни горните функции и немога да настроя тел да е без защита активира се някакъв администратор, как да го спра какво ли не пробвах излязох от акаунта си и пак са неактивни. Само фабрични не съм пробвал но неискам.
Цитирай
#4

С връщане към заводски настройки би трябвало да се оправят нещата за този проблем.

 
Цитирай
#5

Въведи няколко пъти грешна схема. Ще ти се покаже опция резервен ПИН (цифри) попълни ги вярно, и автоматично ще се спре заключване със схема.

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай
#6

(2017-05-12, 16:26:42)oziris811 написа:  Въведи няколко пъти грешна схема. Ще ти се покаже опция резервен ПИН (цифри) попълни ги вярно, и автоматично ще се спре заключване със схема.

Нестава пробвах няколко пъти изписва ми твърде много неуспешни опита и после брояч 30 сек. И пак отначало не ми изисква пин .
Знам че може да се оправи с фабрични настр.но неискам.
Цитирай
#7

Докато текат секундите, или след това долу в дясно се появява опция за ПИН с цифри.

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай
#8

(2017-05-13, 02:20:15)oziris811 написа:  Докато текат секундите, или след това долу в дясно се появява опция за ПИН с цифри.

Няма такава опция ето


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

В менюто "администратори на устройството" (не съм сигурен дали е точно така на български), може би има някой ред на който да сложиш тикче за да станат активни настройките.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай
#10

Е кажи какъв е телефона де. Ако е самсунг изключи си кнокса и ще се оправи.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#11

В менюто Защита би трябвало да имаш опция Изчистване на идентификационни данни
Цитирай
#12

Телефона е алкател поп ъп,
търсих навсякъде за админ настройки но няма
Цитирай
#13

Отново предлагам да потърсиш настройките, към които те е насочил потребителя в този пост, цитиран по-долу:
(2017-05-13, 10:39:58)naruto993 написа:  В менюто Защита би трябвало да имаш опция Изчистване на идентификационни данни
Евентуално опции в:
Настройки/ Сигурност и Заключване на екрана/ Изтриване на идентификационни данни / Clear Credentials/- потвърждаваш и всичко следва да е наред след рестартиране на телефона.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#14

Пуснал си криптиране на телефона, а криптирането НЕ работи без защита. Т.е. обикновеното отключване няма как да ти защити криптирания телефон.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, но скоро LeTV X800 4/64.
Цитирай
#15

1.Изключи си синхронизирането на/между всички ГугълПриложения.
2.Също така сведи до минимум потвърждението на вписване в Гугъл Акаунта ти(изключително важно) било то чрез sms,таен въпрос или каквото и да си избрал...
3.Изтрий данните на всички ГугълПриложения.
4.Рестартирай телефона и когато започнеш отново да се вписваш с gmail си,ще стигнеш и до тази опция за отключване в която вече би трябвало всички да са ти активни.
Проблемът не е в телефона ти а в новото ниво на сигурност ,въведено от Гугъл съвсем наскоро.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#16

(2017-05-14, 14:20:41)gelermo написа:  1.Изключи си синхронизирането на/между всички ГугълПриложения.
2.Също така сведи до минимум потвърждението на вписване в Гугъл Акаунта ти(изключително важно) било то чрез sms,таен въпрос или каквото и да си избрал...
3.Изтрий данните на всички ГугълПриложения.
4.Рестартирай телефона и когато започнеш отново да се вписваш с gmail си,ще стигнеш и до тази опция за отключване в която вече би трябвало всички да са ти активни.
Проблемът не е в телефона ти а в новото ниво на сигурност ,въведено от Гугъл съвсем наскоро.

Много ви благодаря изпълних точките и се получи.
Вече всичко е активно. Ако мога с нещо да помогна пишете
Цитирай
#17

Ако имаш настроен VPN, махни го

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)