Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата.
#26

Phone info manufacturing date на първото general
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-05-12, 13:53:07)Mochkata написа:  Ето снимка. Първата е моят телефон, а втората е неговият.

От това което се вижда, твоята снимка е по бледа, но по ясна, по на фокус, докато неговата е по контрастна но по размазана, по нефокусирана, тоест нямаш проблем с телефона.
Цитирай
#28

Чак пък... Разликата е очевадна. Все едно първата снимка е снимана с протектор на стъклото на камерата.
Цитирай
#29

Добре какво да правя да го нося ли за гаранция или?
Цитирай
#30

Ако чак толкова те дразни го занеси. Те ще сменят модула с нов.
Наистина както вика vladdark все едно има протектор или е запотена камерата отвътре.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#31

Mochkata, сигурен ли си че нямаш нещо залепено отгоре? Точно така се държи камерата, ако си сложил стъклен протектор на нея. Ако телефона е "втора ръка" може предишния собственик да е сложил такъв. Видимо, много трудно можеш да разбереш че го има.
Цитирай
#32

Телефона е купен от виваком преди 3 месеца аз съм първи собственик и съм 100% сигурен че няма нищо върху камерата мога да кача една снимка която предполагам че е добра и да ми кажете дали е добре камерата.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#33

Извинявам се за повторното мнение. Но ето че направих снимки отново само че тоя път и двете камери са изчистени.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#34

(2017-05-18, 10:27:15)Mochkata написа:  Извинявам се за повторното мнение. Но ето че направих снимки отново само че тоя път и двете камери са изчистени.

А ти сигурен ли си,че HDR е пуснат/спрян и на 2те устройства и че снимат на еднакъв размер? Това, което аз виждам е 2 снимки с различна резолюция.

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай
#35

Да всичко е еднакво, просто моята снимка трябваше да и смаля мегабайтите за да мога да я кача. Иначе всичко е еднакво.
Цитирай
#36

Здравейте!
Моля за мнение по проблем с камерата на S7 edge.
След последната голяма актуализация (Nougat) телефонът започна да се рестартита след като направя снимка. Като започна проблема си свалих снапчат и чрез него снимах без проблем до последната актуализация. След нея и през снапчат започна същият проблем. После направих връщане на заводските настройки и това с нищо не помогна. Телефонът е още в гаранция. Какво ще ме посъветвате?
Цитирай
#37

Щом след ресет не се е оправило ... Изпрати го за гаранционно обслужване!

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)