Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

При заключен дисплей
#1

Здравейте,
Имах S7Edge , и при него тапетите при заключен телефон можеха да се изберат до 30 бр и се сменяха
Също така можеше да се изпише текст, които да се вижда при заключен телефон
Някой може ли да ми каже ако ги има къде се намират или ако не да не търся повече
Благодаря

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето го мнението,става въпрос за текста на заключен екран->
Цитат:
Цитат:Здравейте 
Днес ми изчезна хоум бутона при заключен екран , не съм включил енерго спестяваш режим.
Как мога да оправя този проблем? Званях на Самсунг съпорт но ми казаха да върна заводски настройки а на мен не ми се прави това, та ако има начин да оправим проблема споделете.
Благодаря предварително

Влез в настройките , после на дисплей, след това най ниско долу на always on display ,  и като влезеш там , първото от горе си избери кое да ти се показва на дисплея съдържание за показване , имаш три опции, бутон за начало и часовник, часовник или информация, или само бутон за начало.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#3

Благодаря Ти човек, но не беше точно там
Значи ето за какво гоеоря
[Изображение: d41fbb7fc28b8e5c9f4a42842592371e.jpg][Изображение: 5e23456380f003ce758b640ae0f94f75.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Порових се и намерих инструкции на Английски и определено я няма опцията да се сменят тапетите на заключен екран ( която имаше при S7E )

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#4

(2017-05-14, 09:09:02)OGIER написа:  Благодаря Ти човек, но не беше точно там
Значи ето за какво гоеоря
[Изображение: d41fbb7fc28b8e5c9f4a42842592371e.jpg][Изображение: 5e23456380f003ce758b640ae0f94f75.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Порових се и намерих инструкции на Английски и определено я няма опцията да се сменят тапетите на заключен екран ( която имаше при S7E )

Няма..както и непоказва пропуснати повиквания като при S7E.Трябва да активираш дисплея което не е много удобно,но ще се свикне
Цитирай
#5

За да не пускам нова тема, пиша в тази. Проблема е такъв.. Телефона е заключен, вайбъра звъни, но за да вдигна трябва да го отключа. При другите така ли е или аз съм направил нещо.

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
#6

Странно... И при мен е така?!? С WhatsApp също. От настройките ли трябва да се пипне нещо? При звънене на телефона го няма това.

HTC EVO 3D, ROM: стоковия , Андроид версия: официалната 4.0.3.
Asus Fonepad JB 4.1.2, Samsung Galaxy S4; Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy S10
Цитирай
#7

При мен трябва да го отключа само ако някой пише. Ако звъни се отключва и се гледаме и говорим. Но ако докато говорим реша да минимизирам и натисна по силно хоум за да ида в начален екран веднага иска отключване.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#8

Някой да сподели как може,ако може да се оправи...

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
#9

(2017-05-12, 21:41:03)OGIER написа:  Здравейте,
Имах S7Edge , и при него тапетите при заключен телефон можеха да се изберат до 30 бр и се сменяха
Също така можеше да се изпише текст, които да се вижда при заключен телефон
Някой може ли да ми каже ако ги има къде се намират или ако не да не търся повече
Благодаря

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Здрасти. В момента съм със S7 i S8, но от доста време се мъча със 7цата да си сложа много изображения, които да се сменят при светване на екрана. Би ли ми казал как точно го правиш това?

Alcatel ot991, lenovo A606, Lg G3, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S8 plus, Huawei P30 PRO, Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай
#10

Не помня със сигурност вече, но
Задържаш на екрана, след това долу ти се появяват опциите за настройки и там някъде имаше настройки на заключен екран, като про 7та влизаш в галерия и можеш да избереш до 30 които посл е се сменят

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#11

@OGIER, за жалост не пиша нещо, с което да съм полезен, но само исках да ти благодаря, нямах идея, че този телефон (s7e) може така, а съм виждал тази екстра при huawei и ми допадна. Наистина се прави по този начин, когато се влезе там, откъдето се избират тапетите (и теми и тн.), когато се избере галерия, отдолу изкача въпроса дали на заключен, отключен или на двата екрана заедно, искаме да сменим тапета.. Избира се само заключен екран и вече могат да се изберат до 30..
Цитирай
#12

Да, за съжаление и неразбираемо за мен защо, при S8 са премахнали тази възможност

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)