Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спукано задно стъкло?
#26

Не давай пари за нещо, което и без друго ще те дразни. Рано или късно ще смениш панела! Сега 20 лева, после ще ти предложи някой нещо, уж по-добро и там някой лев и така... до кога? Телефонът си заслужава и за да му се кефиш, по-добре го оправяй веднага и то в оторизиран сервиз. При некадърна намеса, винаги ще те е яд. Не си струва риска!

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-05-14, 08:32:11)centur написа:  На S4 с Protective Cover Plus (на Samsung) ми се беше пукнал задния капак като прободено с нещо остро и до ден днешен не мога да си обясня как на предпазния калъф (пластмасов гръб и гумени "ръбове") няма след от ударено/одраскано, а съм наранил задния капак на телефона, но не очаквай никой да ти повярва, че не е падал.

Същия случай с shokproof кейс или нещо подобно на Sony Z3 на един приятел. Гърба му е смлян и то от незнайно какво. А от кейсове колко надрасквания са ми се получавали при сваляне и слагане и затова повече никога кейс..

Колкото до автора на темата - към официален сервиз се насочи (през търговеца, ако е възможно). Това нещо ще те дразни докато не смениш телефона....
Цитирай
#28

Аз мога да ти кажа да влезнеш в алиекспрес, има такива фолиа за по 2 евро и по малко даже. А задното стъкло там струва 29 долара. Поинтересувай се как се сменя, мисля, че и сама можеш. Но ако не можеш вземи си стъклото и иди в сервиз да го смебят. Но фолиото е по малко от 2 €.

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
#29

И като го смени ръчно или го сменят в някой гараж да не мислиш че гаранцията ще важи? Ако се направи в оторизиран сервиз гаранцията си продължава, въпреки че ще плати 100 лева...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#30

Дал си 1200-1500 лева за телефон и накрая 100 лева са някаква драма. Това не го разбирам. Неприятно е със сигурност, но винаги бих занесъл чисто нов телефон за ремонт в оторизиран сервиз. Фолиа, фалшиви китайски стъкла...WTF?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#31

Там където го закараш, какво ще ти сложат????? Плащайте....

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
#32

Моля да спазвате добрия тон и да не влизате в излишни пререкания!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#33

(2017-05-19, 21:38:29)arrogant написа:  Дал си 1200-1500 лева за телефон и накрая 100 лева са някаква драма. Това не го разбирам. Неприятно е със сигурност, но винаги бих занесъл чисто нов телефон за ремонт в оторизиран сервиз. Фолиа, фалшиви китайски стъкла...WTF?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Аз винаги давам по 2000лв за телефон, ама за протектор от 1лв се скръндзя...

Та така.
Цитирай
#34

Ako приемем че пукнатините са такива, че няма да се разрастват и стъклото ще държи, а тача работи.. Не е ли по добре да се 'замрази' пукнатината с лак за нокти или лепило?
Така решаваме два казуса - козметичен и стабилизиращ..

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)