Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с качването на снимки в нета,вероятно проблем от малкото R
#1

Здравейте,от доста време имам проблем с качването на снимки от телефона lg g2 в сайтове за обяви в нета(преди не се е случвало),изписва ми"предишната операция не можа да се извърши поради липса на памет"
,първо беше само в един сайт,после започна да се появява и в други сайтове,сега мога да прикача снимки само в ОЛХ.Имам свободни като памет в телефона около 2 гб.LG G2 ми е с андроид 4.2.2 и не е бъзикано нищо от 3 години.Писах до един сайт и ми отговориха че проблема е вероятно в малкото рам памет-същата сега варира от 350 до 550 мб.Та ако е от ram паметта,как мога да я увелича,с триене на снимки и музика не става,и изобщо,ако някой се е сблъсквал с подобен проблем,ще се радвам да сподели... Huh

LG G2 , 16 GB , Vivacom
Цитирай
Аксесоари
#2

Свободната рам е нормално да варира от 300-700 мб и едва ли ще повлияе на качването на снимки. Нещо най-вероятно се е сбозило за 3 години. Защо не си обновиш телефона до Android KK 4.4.2 или Android LP 5.0.2, a стоиш на JB 4.2.2? Eто тема в която да направиш това Wink Ако след това имаш някакъв проблем ще го мислим - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=62112

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#3

Това съобщение ще ти го дава по-скоро от малко вътрешна памет. Ако е това си имал и триъгълник с препинателна в статусбара. Ако ти е запълнено, то я поразчисти, поизтрий нещо, премести снимките, абе освободи си памет. Ако не е това, и/или не помага, пък искаш да си останеш с 4.2.2 тогава си копирай всичко важно и възстанови заводски настройки

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#4

Ами вътрешната памет в момента ми е 1,7 гб.Интересното е че в ОЛХ мога да качвам снимки,в базар и в други сайтове за обяви, не мога,в mail.bg не мога да прикача снимка,в gmail.com мога... Huh

LG G2 , 16 GB , Vivacom
Цитирай
#5

Може би, защото не са мобилни версии. Явно не се сработват.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)