Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

galaxy s6 edge питане?(абонатът е изкл.телефона си или...Теленор!)
#1

Здравейте съфорумци.Имам едно малко питане относно апарата..Ползвам galaxy s6 edge от 2 месеца-закупен от Теленор с преподписване на договора...От около 2 седмици забелязвам че тел.си бачка..има си сигнал и уж всичко си му е наред...и след време ми идва смс че някой е е търсил и едва ли не телефона е бил изключен...С Android 7.0 съм от 8 май...тогава ми дойде ъпдейта..Телефона се държи добре и бачка без проблем..Та питането ми е:дали проблема е от самия оператор(на Теленор съм) дали нещо самата карта се ебава(ако е така да ида да я сменя) или тел. се бъзичка(нещо до настройки и т.н.)???
Цитирай
Аксесоари
#2

и на мен ми се е случвало, но мн рядко аз съм на виваком, но не съм обръщал голямо внимание тъй като е ставало 2 пъти за 3 месеца

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай
#3

Темата е стара но и аз имам абсолютно същият проблем като автора на темата само че аз съм със Samsung S6 edge + .На седмица ми се случва поне 2-3 пъти да даде този проблем.Сим картата е на теленор като преди няколко дена си смених сим картата с нова за да не би проблема да е в нея но пак го имам същият проблем.Някой намирал ли е решение на този проблем?
Цитирай
#4

Точно за този проблем (Мтел), от оператора ме предупредиха да държа настройките на 4G. Прави се някаква миграция на разговорите и при трите оператора от 2G към по-бързите мрежи на някои места
Цитирай
#5

В настройките на телефона е сложен на LTE/3G/2G (автоматично свързване) опция да е само на 4G/LTE няма
Цитирай
#6

От 1,2 месеца не ми се е случвал проблема...Аз мисля че си е от самия оператор..нещо като заръчкат из мрежата явно и се получава така
Цитирай
#7

Аз съм с а3 2017 на Виваком и имам абсолютно същия проблем (поне 2 пъти седмично). Проблема се появи непосредствено след ъпдейта на седмицата.


Изпратено от моят SM-A320FL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Хубаво е да се смени СИМ картата за всеки случай, но главно е проблем при операторите. На скоро имаше 2 седмици в които айфони масово получаваха само съобщения за пропуснати обаждания.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#9

Аз си смених сим картата и проблема продължи.Забелязох че обхвата показва че е пълен(4 чертички)и изведнъж получавам съобщение че някой ме е търсил.
Цитирай
#10

Обади се на оператор да се оплачеш, но има доста хора оплакващи се за същото и не в един район ....явно трябва да се изчака да си оправят проблема.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)