Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Рамта
#1

След като върнах фабричните настройки,рамта ми е малко.преди като го изключех и пак включех стигаше до 500МБ свободни.Сега около 400-420 мб.Като ползвам само Хром (на заден фон всичко си махнал) ми остава при по-дълго сърфиране само 60-70 мб.Колкото по дълго сърфирам толкова по-малко памет имам.Имам сд карта и там има 12 гб свободно пртостранство.На вътрешната имам 2,5 гб.Батерията държи повече от преди само да кажа.Та какво ми гълта рамта а  батерията не?Сега като се замисля май кат го купих пак имаше така малко рам.Някой знае ли кое е приложението което може да товари Рамта а батерията не?
Цитирай
Аксесоари
#2

Просто виж от таск мениджъра какво работи в background-a,иначе ако си на стоковия 5.0.2 нищо чудно,скапана и много бъгава версия е.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#3

На китката съм с40.ходих на приложения работещи ама там работят само 3 Гугъл услуги, още 4,5 процеса които са системни и с малко Рам.Гледам сега на кешираните процеси Има Хром,услуги на Гугъл плей,лог кит,леново лаунчер,медия,помош в достъп до пакети, ком андроид смпспъш-това са всички те кеширани процеси.А изпълняваните са 8 с общо 123  мб рам.А кешираните са 52мб общо рам.Сега има свободни 317 мб рам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)