Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пожълтял дисплеи
#1

Здравейте колеги днес забелязах, че ми се е появило жълто петно на дисплея, но за съжаление съм с къстам ром и има ли начина да го направя като оригинален за да мога да се възползвам от гаранцията ако го покрива.Ако има значение към Мтел съм.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми може да сложиш стоковият правиш full wipe в рекайвърито и сваляш си там последният официален ъпдейт и флашваш update.zip и би трябвало да си стане по старо му и дано да не видят че буутлоудъра е отключен иначе ще изгориш.
Цитирай
#3

Аз точно за него се притеснявам.Дали има как да се оправи.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#4

(2017-05-16, 18:52:16)freakjr написа:  Аз точно за него се притеснявам.Дали има как да се оправи.
Не може може да стане само RELOCKED ,но не и Locked ,но нз дали го проверяват това нещо в сервиза да се надяваме ,че няма да го видят и не им казвай.
Цитирай
#5

Лошото е че това ми е втория Huawei на който му пожълтява дисплея и май ще ме накарат да се откажа от тях.А съм адски доволен сътношение цена пройзводителност.А се бях замислил за P10 lite.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#6

Sokkoban знае как да се заключи и да пише само Locked не Re-Locked излиза около 6 лева попитай го Wink дано съм ти помогнал

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#7

Това е чудесно благодаря ти.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#8

https://www.dc-unlocker.com/how-to-lock-...-to-locked може би с тази програма.
Цитирай
#9

Сега ако се опитам да сложа последния официален ъпдейт върху къстъм рома дали ще се получи или ще трябва да го върна до по стара версия ?

Изпратено от моят SM-J500FN с помощта на Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#10

няма значение коя ще сложиш .
Цитирай
#11

Чудесно.Значи така да разбирам сега слагам оригиналния софтуер върху къстъм и после се опитвам да го заключа защото сега като опитай с DC Unlocked не ми намери модема на телефона.

Изпратено от моят SM-J500FN с помощта на Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#12

Точно така слагаш върху къстом рома ,но правиш wipe на всичко и тогава действаш пиши после дали се е получило. Успех
Цитирай
#13

Трябва да направя wipe и clear cache преди инсталацията на оригиналния.Ужас забравил съм ги тези процедури.

Изпратено от моят SM-J500FN с помощта на Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#14

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1397019

Мисля че тази тема отговаря на въпросът ти, и няма смисъл да се занимаваш с подобни гимнастики.
Цитирай
#15

Преди можеби 2 години имах проблем със сервиза на Мтел и то за някаква малка глупост и беше отказана гаранцията, но сега не мога да се сетя и затова искам да го направя както си е бил преди за да не се занимавам с още хиляди неща.

Изпратено от моят Lenovo TAB 2 A7-30HC с помощта на Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#16

Разбира се, че преценката си е твоя, но е хубаво човек да си знае правата.
Цитирай
#17

Да съгласен съм и ви благодаря за тази информация ако се наложи и до там ще се стигне.

Изпратено от моят SM-J500FN с помощта на Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#18

Изпратен е телефона в сервиза на Мтел с оключен boot сега да видим какво ще се получи.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#19

успех когато го върнат пиши
Цитирай
#20

Благодаря. Задължително ще споделя какво е станало.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#21

На P10 Lite му няма нищо, ще останеш очарован, взимай смело. Smile

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#22

Колега засега няма смисъл поради простата причина, че преди година и половина моят P8 lite с план за 20 лв от Мтел ми излезе 300 лв сега струва около 380 със същият план.Малко вече прекаляват с тези цени пък да не говорим за P10 lite или Samsung A5 2017 и на него му бях хвърлил око но по 500-700 лв за среден клас телефони не мерси.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#23

Близо след месец чакане ми върнаха телефона от Мтел и да не повярва човек сменили са цялата обвивка освен дисплея. Като чисто нов е. Това ми е за първи път да остана доволен от тях можеби за 10 години.Забравих да кажа и, че дума не обелиха за отключения бутлоадер както и е бил сервизиран в сервиз на Huawei.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#24

(2017-06-15, 19:32:48)freakjr написа:  Близо след месец чакане ми върнаха телефона от Мтел и да не повярва човек сменили са цялата обвивка освен дисплея. Като чисто нов е. Това ми е за първи път да остана доволен от тях можеби за 10 години.Забравих да кажа и, че дума не обелиха за отключения бутлоадер както и  е бил сервизиран в сервиз на Huawei.

Cool Big Grin
Почти бях сигурен в това
Цитирай
#25

Потвърждавам, аз също го дадох с пожълтял дисплей и отключен буутлоудър и никакви грижи от страна на Мтел. Ремонтираха си го, само дето ме мотаха един месец.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)